Майстер-клас європейської кухні для 2

подарували вже 11 рази
2 людини
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2020

Майстер-клас європейської кухні для двох — що це?

Можливість навчитися смачно готувати для пари друзів. Урок під керівництвом професійного кухаря відкриє завісу у світ європейської кухні. В ході майстер-класу Щасливчики освоять прості рецепти на кожен день і складні страви з безлічі інгредієнтів. Кулінар розповість про особливості вибору продуктів для кожної страви, а також покаже, як їх правильно поєднувати. Заняття пройде на сучасній кухні, а всі необхідні продукти нададуть на місці.

Корисний досвід

Влаштувати звану вечерю тепер не проблема. Після заняття Щасливчики зможуть порадувати гостей смачними стравами й оригінальними закусками.

Все включено

Учасникам нададуть зручне робоче місце, посуд і продукти. Для приготування їжі вони зможуть скористатися різною кухонною технікою.

Як все відбувається?

Урок пройде в кулінарній студії Miele Center, обладнаної сучасною технікою. Для заняття у Щасливчиків буде індивідуальна робоча поверхня, посуд і необхідні продукти. Досвідчений кухар розповість про особливості європейської кухні, поділиться секретами приготування та декількома рецептами. Випробувати нові знання на практиці зможе кожен. Тривалість майстер-класу — до 4 годин. В кінці уроку учасники насолодяться власними кулінарними шедеврами.

Нові знайомства

На майстер-класі друзі зможуть поспілкуватися не тільки з досвідченим шеф-кухарем, а й з іншими учнями. Це хороша можливість завести нові знайомства і обговорити отриманий досвід.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Miele Center - Кулінарна студія https://www.miele.ua/uk/ м. Олімпійська, вул. Жилянська, 48/50а

9 відгуків

Danyl
31 січня 2019
https://www.facebook.com/100003044862402
Було дуже позитивно, цікаво та смачною Дякую.
Татьяна
15 червня 2018
https://www.facebook.com/100001861834535
Незабываемый мастер-класс! Очень интересно, много полезной информации. Легкая и дружелюбная атмосфера. Я очень люблю готовить и рада, что удалось посетить это мероприятие) всем рекомендую
Карина
11 червня 2018
Подруги порадовали меня (и себя))) таким приятным сюрпризом как мастер-класс европейской кухни. Сказать понравилось - это ничего не сказать. Я в восторге! Мы часто устраиваем посиделки с вкусным ужином, а тут получили еще больше полезного опыта для будущих вечеров. Шеф-повар объясняет доступно, самые изысканные блюда оказываются простыми в приготовлении. Уютная кухня и кухонная техника моей мечты ) Море удовольствия и вкусной еды!) Рекомендую! Спасибо БОДО!
Катерина
30 травня 2018
очень люблю готовить и рада была поучиться у настоящего повара) очень вдохновляет! а главное очень удобная сверкающая кухня, профессиональные духовки) потом порадовала мужа фирменным рецептом)) посетила бы еще и не раз! спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.