Подаруйте майстер-клас фотографії для двох!

подарували вже 184 рази
700 грн
2 людини
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Спеціаліст пояснить принцип роботи фотокамери, експозиції, режимів зйомки. У студії учні будуть працювати з професійною освітлювальною технікою. Практичну частину можна провести на вулиці за попереднім погодженням з фотографом. Для заняття потрібна своя камера.

Чому ми вибрали школу «Фотомастер»

Школа-студія працює з 2005 року. Викладачі — члени Спілки фотохудожників України. Школа пропонує курси та майстер-класи для новачків і професіоналів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Фотомайстер - Фотошкола http://www.fotomaster.info/ м. Золотые Ворота, ул. О. Гончара, 28Б

296 відгуків

Алина
14 липня 2019
Получила удовольствие от давно забытого чувства- обучения новому :) очень понравился выбор
Мария
13 липня 2019
Очень понравилось, до этого вообще ничего в фотографиях не смыслила, фотографировала все в автоматическом режиме, а теперь понимаю какие настройки и для чего, делали пробные фото, получается отлично, очень понравилось. Рассказывали понятно и интересно! Пойду ещё на занятия!
Roman
8 липня 2019
https://www.facebook.com/100000494545006
Хочу поблагодарить за прекрасный мастер-класс Василия Ниловича Кривенко из школы-студии Фотомастер. Было очень интересно и информативно!)
Анастасия
4 липня 2019
https://www.facebook.com/100001860540514
Превосходный мастер-класс! Признаюсь, что в самом начале была иного мнения про школу и про фотографа, который проводил мастер-класс, но это первое впечатление было очень ошибочным! Вероятно, я пойду в эту школу на полноценный курс фотографии. Здесь можно получить хорошую теорию и практику, чтобы в своем дальнейшем личном творческом пути нарушать правила уместно и с пониманием. Я очень довольна, спасибо! Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.