Подаруйте майстер-клас GoFlo для двох!

подарували вже 141 рази
600 грн
2 людини
до 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренування на підвісній системі націлене на опрацювання м'язів кора. Вони відповідають за стабілізацію тазу, стегон і хребта. Заняття розпочнеться з розминки, а потім інструктор покаже серію вправ. Після декількох підходів вид навантаження буде змінюватися. Тренер допоможе на кожному етапі та простежить за правильністю виконання. Спортсмени будуть робити вправи разом із групою до 5 людей.

Чому ми вибрали фітнес-клуб L Sektor TRX

У Києві тренування із GoFLo проходять тільки в L Sektor TRX. Металеві пружини — основа системи. Вона підтримує корпус і грає роль додаткового навантаження під час виконання вправ. Спортсмени будуть займатися у великому залі площею 300 м². Клуб розташований між станціями метро «Палац "Україна"» та «Олімпійська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

L Sektor TRX - Фітнес клуб https://lsektor.ua/ м. Палац «Україна», вул. Ямська, 35/34

6 відгуків

Татьяна
24 червня 2019
https://www.facebook.com/100006523954376
Мне очень понравилось. Из новых спортивных направлений, я для меня было одним из самых интересных. Встала с крепатурой :)
Наталья
23 червня 2019
https://www.facebook.com/100003664601411
Мне было очень интересно попробовать Go Flo так как это новое для меня в фитнесе направление!Клуб находится в хорошем месте, персонал доброжелателен, тренер Светлана -профессионал все видящий и подсказывающий! Тренировка пролетела как один миг! Благодарю Бодо , ребят которые занимались со мной в группе и персонал клуба! Все прошло на очень хорошем уровне!
Альбіна
8 червня 2019
https://www.facebook.com/1601941481
Перший раз ходила на тренування на goflo, взагалі спортом займаюсь вдома, і думала що щось можу, але після такого гарячого тренування, поняла що до спортсменки мені ще далеко. Дякую тренеру Альбіні, яка "Теску" поганяла, що треба.
Мария
21 квітня 2019
Первый раз побывала на тренировке GoFlo, и мне очень понравилось. Фитнес-клуб меня просто поразил, и тренер была замечательная). Спасибо Bodo и L Sector!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.