Подаруйте майстер-клас GoFlo для двох!

подарували вже 94 рази
600 грн
2 людини
до 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренування на підвісній системі націлене на опрацювання м'язів кора. Вони відповідають за стабілізацію тазу, стегон і хребта. Заняття розпочнеться з розминки, а потім інструктор покаже серію вправ. Після декількох підходів вид навантаження буде змінюватися. Тренер допоможе на кожному етапі та простежить за правильністю виконання. Спортсмени будуть робити вправи разом із групою до 5 людей.

Чому ми вибрали фітнес-клуб L Sektor TRX

У Києві тренування із GoFLo проходять тільки в L Sektor TRX. Металеві пружини — основа системи. Вона підтримує корпус і грає роль додаткового навантаження під час виконання вправ. Спортсмени будуть займатися у великому залі площею 300 м². Клуб розташований між станціями метро «Палац "Україна"» та «Олімпійська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

L Sektor TRX - Фітнес клуб https://lsektor.ua/ м. Палац «Україна», вул. Ямська, 35/34

2 відгуки

Вадим
17 січня 2019
Отличный повод размяться
Карина
20 липня 2018
Ходили с сестрой. Меня очень впечатлило, что зал большой. Все прошло хорошо, несмотря на то, что я особо не спортивная. Крепатура потом, конечно) но это логично. Когда все делаешь, в процессе несложно, очень нравится. А потом на утро все мышцы ощущаешь) это приятное состояние. Инструктор мне очень понравилась, классно все объяснила, показала. Сестра вообще решила теперь ходить сюда. Спасибо бодо за новые идеи и крутые впечатления)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.