Подаруйте майстер-клас GoFlo для двох!

подарували вже 134 рази
600 грн
2 людини
до 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренування на підвісній системі націлене на опрацювання м'язів кора. Вони відповідають за стабілізацію тазу, стегон і хребта. Заняття розпочнеться з розминки, а потім інструктор покаже серію вправ. Після декількох підходів вид навантаження буде змінюватися. Тренер допоможе на кожному етапі та простежить за правильністю виконання. Спортсмени будуть робити вправи разом із групою до 5 людей.

Чому ми вибрали фітнес-клуб L Sektor TRX

У Києві тренування із GoFLo проходять тільки в L Sektor TRX. Металеві пружини — основа системи. Вона підтримує корпус і грає роль додаткового навантаження під час виконання вправ. Спортсмени будуть займатися у великому залі площею 300 м². Клуб розташований між станціями метро «Палац "Україна"» та «Олімпійська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

L Sektor TRX - Фітнес клуб https://lsektor.ua/ м. Палац «Україна», вул. Ямська, 35/34

3 відгуки

Мария
21 квітня 2019
Первый раз побывала на тренировке GoFlo, и мне очень понравилось. Фитнес-клуб меня просто поразил, и тренер была замечательная). Спасибо Bodo и L Sector!
Вадим
17 січня 2019
Отличный повод размяться
Карина
20 липня 2018
Ходили с сестрой. Меня очень впечатлило, что зал большой. Все прошло хорошо, несмотря на то, что я особо не спортивная. Крепатура потом, конечно) но это логично. Когда все делаешь, в процессе несложно, очень нравится. А потом на утро все мышцы ощущаешь) это приятное состояние. Инструктор мне очень понравилась, классно все объяснила, показала. Сестра вообще решила теперь ходить сюда. Спасибо бодо за новые идеи и крутые впечатления)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.