Подаруйте майстер-клас GoFlo!

подарували вже 569 рази
250 грн
1 людина
до 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Під час тренування на спеціальній підвісній системі працюють усі групи м'язів кора. Вони відповідають за стабілізацію тазу, стегон і хребта. Спочатку тренер проведе коротку розминку. Потім покаже кілька вправ, які спрямовані на розвиток витривалості, балансу, сили та координації рухів. Інструктор простежить за правильністю виконання кожної дії та допоможе у разі необхідності. Заняття відбудеться у групі до 12 осіб.

Чому ми вибрали фітнес клуб L Sektor TRX

Це єдиний комплекс, який пропонує тренування GoFlo Mix. Це нове покоління підвісних систем з ароматизаторами в поєднанні з іншим функціональним обладнанням. GoFlo Mix підтримують тіло та дають додаткове навантаження при виконанні певних вправ. Заняття проведе засновниця клубу Світлана Лучкіна або інструктор Наталі Велика. Тренування відбудеться у просторому залі площею 300 м². Комплекс розташований між станціями метро «Палац "Україна"» і «Олімпійська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

L Sektor TRX - Фітнес клуб https://lsektor.ua/ м. Палац «Україна», вул. Ямська, 35/34

6 відгуків

Татьяна
24 червня 2019
https://www.facebook.com/100006523954376
Мне очень понравилось. Из новых спортивных направлений, я для меня было одним из самых интересных. Встала с крепатурой :)
Наталья
23 червня 2019
https://www.facebook.com/100003664601411
Мне было очень интересно попробовать Go Flo так как это новое для меня в фитнесе направление!Клуб находится в хорошем месте, персонал доброжелателен, тренер Светлана -профессионал все видящий и подсказывающий! Тренировка пролетела как один миг! Благодарю Бодо , ребят которые занимались со мной в группе и персонал клуба! Все прошло на очень хорошем уровне!
Альбіна
8 червня 2019
https://www.facebook.com/1601941481
Перший раз ходила на тренування на goflo, взагалі спортом займаюсь вдома, і думала що щось можу, але після такого гарячого тренування, поняла що до спортсменки мені ще далеко. Дякую тренеру Альбіні, яка "Теску" поганяла, що треба.
Мария
21 квітня 2019
Первый раз побывала на тренировке GoFlo, и мне очень понравилось. Фитнес-клуб меня просто поразил, и тренер была замечательная). Спасибо Bodo и L Sector!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.