Подаруйте майстер-клас гольфу в заміському клубі!

подарували вже 4 619 разів
1000 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 29.02.2020
Діє дрес-код

Як відбувається враження

Спортсмен вирушить на заняття з гольфу. Урок відбудеться в індивідуальному форматі. На тренувальному майданчику інструктор надасть ключки та м'ячі, а після пояснить правила. Він покаже, як правильно стояти, прицілюватися і бити по м'ячу. Після теоретичної частини новачок і тренер разом проведуть гру.

Чому ми вибрали київський гольф клуб GolfStream

Інструктор проведе заняття на одному з полів клубу. На цих майданчиках займаються професійні гравці з різних країн. Гольф-клуб вважається найбільшим в Україні — його площа сягає 400 гектарів, що в два рази перевищує територію Монако. Також клуб знаменитий завдяки єдиному в країні 18-лунковому полю.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

GolfStream - Київський Гольф Клуб https://kievgolfclub.com/ Київська обл., с. Гавронщина, Гривнівське шосе, 1

59 відгуків

Артур
3 червня 2019
Первый раз играли в гольф, в целом понравилось, очень красивая территория, приветливый и дружный персонал.
Тамара
1 червня 2019
Очень хорошо встретили на ресепшене! Перед этим все подробно рассказал работник бодо. Спасибо прекрасному тренеру Александру!!!!
Юрий
13 серпня 2018
Друг подарил на день рождения сертификат. Очень понравилось! Я раньше никогда не играл, думал сложно будет первый раз. Но тренер все доступно показал и интересно рассказал о самой игре. Спасибо Бодо за впечатление.
Александр
7 червня 2016
Прекрасная организация ( и BODO и гольф-центр). Профессиональное отношение и квалифицированные инструкторы. И погода "не подкачала". Время занятия быстро прошло, а желание повторить и продолжить осталось... Всем большое спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.