Подаруйте майстер-клас гончарства для двох!

подарували вже 13 332 разів
750 грн
2 людини
до 2 годин
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають індивідуальний урок з найдавнішого ремесла — гончарства. Спочатку викладач видасть усі необхідні матеріали й розповість про особливості глини й кераміки. Учні намалюють ескізи своїх майбутніх виробів, а потім зроблять їх на гончарному крузі. Наставник контролюватиме весь процес і допоможе надати глині ​​правильну форму. Приятелі зроблять на вибір чашку, глечик, тарілку або вазу. Вироби залишаться в майстерні для випалу, забрати їх можна буде за 2-3 тижні.

Чому варто спробувати майстер-клас гончарства

Робота з глиною позитивно діє на нервову систему, розслабляє, знімає нервове напруження. Опанувати техніку роботи за гончарним кругом досить просто, тому урок підійде людям із різним рівнем підготовки. На занятті можна виготовити унікальний виріб, майстер-клас дозволить проявити фантазію і креативність.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Glynar - Гончарна майстерня https://www.facebook.com/glynar/ м. Хрещатик, вул. Лютеранська, 9/9

350 відгуків

Андрей
Вчора
https://www.facebook.com/100000783613610
Нам понравилось
Евгения
21 квітня 2019
https://www.facebook.com/100007203790179
Очень понравился мастер-класс "Гончарство". Всё было отлично и интересно. Работать с глиной одно удовольствие. И получились прекрасные изделия.
Anastasiia
20 квітня 2019
https://www.facebook.com/1456453249
Прекрасное занятие. Захотелось купить гончарный круг домой и проводить за ним все свободное время)
Вікторія
17 квітня 2019
Все пройшло гарно) Але майстерня маленька і вручну треба крутити) Уявляла гарну майстерню,де сідаєш і робиш виріб , а не стоїш і крутиш ногою коло) але це був цікавий досвід ,як робили вироби колись) майстер дуже привітна ,молодець)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.