Подаруйте майстер-клас гончарства для двох!

подарували вже 12 637 разів
500 грн
2 людини
до 2 годин
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають індивідуальний урок з найдавнішого ремесла — гончарства. Спочатку викладач видасть усі необхідні матеріали й розповість про особливості глини й кераміки. Учні намалюють ескізи своїх майбутніх виробів, а потім зроблять їх на гончарному крузі. Наставник контролюватиме весь процес і буде допомагати надавати глині ​​правильну форму. Приятелі зроблять на вибір чашку, глечик, тарілку або вазу. Вироби залишаться в майстерні для випалу, забрати їх можна буде за 2-3 тижні.і.

Чому варто спробувати майстер-клас гончарства для двох

Робота з глиною позитивно діє на нервову систему, розслаблює, знімає нервове напруження. Опанувати техніку роботи з гончарним кругом досить просто, тому урок підійде людям із різним рівнем підготовки. На занятті можна виготовити унікальний виріб, майстер-клас дозволить проявити фантазію і креативність.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ліхтарик - Арт-студія http://lihtaryk.com.ua/ м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А

278 відгуків

Игорь
Сьогодні
Было очень познавательно!
Анна
Сьогодні
Посетила гончарство. Всё на высшем уровне
Марина
Сьогодні
Очень довольна посещением и работой bodo. Все вежлево, обходительно, быстро. Огромное спасибо, очень позитивно и интересно.
Миррслав
Вчора
https://www.facebook.com/100000544590531
Чудова атмосфера :)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.