Подаруйте майстер-клас гончарства для двох!

подарували вже 13 633 разів
750 грн
2 людини
до 2 годин
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі відвідають індивідуальний урок з традиційного українського ремесла — гончарства. Спочатку викладач видасть всі необхідні матеріали та розповість про особливості глини і кераміки. Учні обговорять майбутні вироби, а потім зроблять їх на гончарному крузі. Наставник контролюватиме весь процес і допоможе надати глині правильну форму. Приятелі виготовлять на вибір чашку, глечик, тарілку або вазу. Готові вироби випалюють. Залежно від вибраної студії клієнти заберуть їх за 3-7 днів або за кілька тижнів. Посуд можна буде використовувати в побуті.

Чому варто спробувати майстер-клас гончарства

Робота з глиною позитивно впливає на нервову систему людини. Гончарство допомагає розслабитися та позбутися напруження і тривог. Майстер-клас сприяє розвитку креативного мислення. Відвідати заняття можуть усі охочі, незалежно від віку та навичок.

 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

KUST - Ceramic studio http://www.kustceramics.com м. Контрактова площа, вул. Набережно-Хрещатицька, 14

446 відгуків

Роман
15 липня 2019
https://www.facebook.com/100006452856280
Понравилось, море впечатлений Но не понравилось что маленькая студия
Александра
14 липня 2019
Посетили совершенно замечательный мастер-класс по гончарству. Уютная маленькая студия и очень интересная мастер:) Наваяли себе посуду и остались весьма довольны
Ірина
14 липня 2019
https://www.facebook.com/100002205112806
Майстер клас з гончарства дуже сподобався! Затишна атмосферна кімната, дуже приємний вчитель, Андрій. Під час роботи багато цікавого розповідав про глину,про гончарство, допомагав в роботі із виробом. Єдине, треба більше часу, щоб встигнути завершити декорування, хоча б ще тридцать хвилин) дуже задоволена, раджу спробувати!
Ирина
13 липня 2019
У нас был мастер-класс в гончарной мастерской "Kust" и это было замечательно. Мы сделали своими руками чудные горшки и поглазели на саму мастерскую (на полки с волшебными синими китами, кашалотами и медведем из глины). Спасибо большое Александру за чуткое руководство-все горшочки и тарелки удались на славу.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.