Подаруйте майстер-клас гри на саксофоні!

подарували вже 2 328 разів
350 грн 1 люд. 60 хв.
350 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 13 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Заняття пройде індивідуально. Спочатку учень опанує ази нотної грамоти та дізнається, як правильно тримати інструмент. Після цього почнеться практична частина уроку. Викладач навчить новачка виконувати прості мелодії. Якщо в учня вже є досвід гри на саксофоні, учитель скоректує його техніку та допоможе відпрацювати проблемні моменти.

Чому ми вибрали музичну академію Nota Bene

В академії можна опанувати некласичні жанри гри на саксофоні. Музикант навчиться виконувати композиції в стилі поп, рок-н-рол, джаз, рок, соул або електро. Викладачі складають індивідуальну програму для кожного учня відповідно до його навичок. Дістатися до Nota Bene нескладно — школа розташована в пішій доступності від ст. м. «Голосіївська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nota Bene - Музична академія http://nota-bene-academy.com.ua/ м. Голосіївська, вул. Голосіївська, 13А

56 відгуків

Влад
8 квітня 2019
Мастер класс игры на саксофоне - это топ Инструктор Славик показал основные приёмы игры , а ещё прекрасное чувство юмора помогло провести это впечатление на высшем уровне ) К такому инструктору я бы записался на занятия )
Кирилл
17 березня 2019
Очень понравился урок обучения игры на саксофоне
Юлия
16 березня 2019
Супер впечатление! Воплотила свою давнюю мечту попробовать играть на саксофоне) понравилось очень буду брать уроки! Спасибо что помогли найти прекрасного преподавателя!
ЮЛИЯ
13 березня 2019
Супер мастер-класс!Очень понравилось,я получила удовольствие! Преподаватель Вячеслав отлично объясняет!И саксофон - вещь интересная) Спасибо большое.Всем рекомендую для заряда позитивом и для получения новой информации!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.