Подаруйте майстер-клас гри в шахи для двох!

подарували вже 54 рази
800 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзів очікує персональне заняття. Інструктор поділиться фактами з історії шахів. Потім він покаже кілька тактичних і стратегічних ходів. Учні зможуть влаштувати товариські змагання і застосувати отримані навички на практиці.

Чому ми вибрали Шахову школу

Школа розпочала свою роботу в 2015 році. З тих пір вона встигла підготувати чемпіонів Європи та України. Під час занять використовують сучасні методи навчання й додаткове обладнання — інтерактивні дошки, спеціальні електронні програми та інше. Тренери — майстри спорту з шахів. Школа знаходиться в пішохідній доступності від станції метро «Лук'янівська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Шахова школа https://www.facebook.com/groups/kiev.chess/ м. Лук'янівська, вул. Дмитрівська, 71, 4 поверх

4 відгуки

Марина
1 червня 2019
Останній раз грала в шахи ще в дитинстві з татом) тому вирішила згадати і спробувати свої сили. Заняття проходило під уважним керівництвом тренера Валерія. Все пройшло на одному диханні - настільки захопливо, що другий день знаходжусь в інтелектуальній ейфорії. Раджу спробувати тим, хто хоче brainstormнути на найвищому рівні!)
Эллина
26 грудня 2018
Мастер класс проходил под руководством замечательного тренера Эдуарда, мой сын остался очень доволен и заинтересован заниматься шахматами, спасибо большое за впечатление, рекомендую всем мамочкам мальчиков!!!
Евгения
29 березня 2018
Шахматы - это лучшая игра для умственного развития. А еще ими можно кидаться в соперника :D мне очень понравился курс шахмат - были достойные оппоненты, плюс инструктор все объяснял хорошо. Интересно было наблюдать за чемпионами, которые в этом деле уже давно. Очень круто, сразу вдохновение появляется)
Елена
29 травня 2017
Выбрала это впечатление, потому что давно хотела научиться играть. Но только у настоящего мастера, а не у друзей, которые объяснять толком не умеют (пробовала уже). Все было очень понятно и доступно, несмотря на сложные правила и множество разных фигур. Инструктор внимательно и терпеливо мне все объяснял, и даже разные полезные стратегии успели обсудить. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.