Подаруйте майстер-клас гри в шахи!

подарували вже 357 рази
500 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Новачок вирушить на індивідуальний урок. Тренер розповість про історію спорту, а також покаже, як вирішувати тактичні та стратегічні завдання в шахах. Учень розбере по частинах різні техніки гри та застосує їх на практиці під час власних партій. Майстер-клас підійде для дітей і дорослих.

Чому ми вибрали Шахову школу

Школа була заснована в 2015 році. Серед вихованців є чемпіони Європи, України та Києва. Навчання проходить із застосуванням сучасних методів — інтерактивної дошки, проектора, електронних шахових програм та ін. В школі працюють 2 тренери. Вона знаходиться в 15 хвилинах ходьби від станції метро «Лук'янівська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Шахова школа https://www.facebook.com/groups/kiev.chess/ м. Лук'янівська, вул. Дмитрівська, 71, 4 поверх

4 відгуки

Марина
1 червня 2019
Останній раз грала в шахи ще в дитинстві з татом) тому вирішила згадати і спробувати свої сили. Заняття проходило під уважним керівництвом тренера Валерія. Все пройшло на одному диханні - настільки захопливо, що другий день знаходжусь в інтелектуальній ейфорії. Раджу спробувати тим, хто хоче brainstormнути на найвищому рівні!)
Эллина
26 грудня 2018
Мастер класс проходил под руководством замечательного тренера Эдуарда, мой сын остался очень доволен и заинтересован заниматься шахматами, спасибо большое за впечатление, рекомендую всем мамочкам мальчиков!!!
Евгения
29 березня 2018
Шахматы - это лучшая игра для умственного развития. А еще ими можно кидаться в соперника :D мне очень понравился курс шахмат - были достойные оппоненты, плюс инструктор все объяснял хорошо. Интересно было наблюдать за чемпионами, которые в этом деле уже давно. Очень круто, сразу вдохновение появляется)
Елена
29 травня 2017
Выбрала это впечатление, потому что давно хотела научиться играть. Но только у настоящего мастера, а не у друзей, которые объяснять толком не умеют (пробовала уже). Все было очень понятно и доступно, несмотря на сложные правила и множество разных фигур. Инструктор внимательно и терпеливо мне все объяснял, и даже разные полезные стратегии успели обсудить. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.