Подаруйте майстер-клас гри в шахи!

подарували вже 338 рази
500 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Новачок вирушить на індивідуальний урок. Тренер розповість про історію спорту, а також покаже, як вирішувати тактичні та стратегічні завдання в шахах. Учень розбере по частинах різні техніки гри та застосує їх на практиці під час власних партій. Майстер-клас підійде для дітей і дорослих.

Чому ми вибрали Шахову школу

Школа була заснована в 2015 році. Серед вихованців є чемпіони Європи, України та Києва. Навчання проходить із застосуванням сучасних методів — інтерактивної дошки, проектора, електронних шахових програм та ін. В школі працюють 2 тренери. Вона знаходиться в 15 хвилинах ходьби від станції метро «Лук'янівська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Шахова школа https://www.facebook.com/groups/kiev.chess/ м. Лук'янівська, вул. Дмитрівська, 71, 4 поверх

3 відгуки

Эллина
26 грудня 2018
Мастер класс проходил под руководством замечательного тренера Эдуарда, мой сын остался очень доволен и заинтересован заниматься шахматами, спасибо большое за впечатление, рекомендую всем мамочкам мальчиков!!!
Евгения
29 березня 2018
Шахматы - это лучшая игра для умственного развития. А еще ими можно кидаться в соперника :D мне очень понравился курс шахмат - были достойные оппоненты, плюс инструктор все объяснял хорошо. Интересно было наблюдать за чемпионами, которые в этом деле уже давно. Очень круто, сразу вдохновение появляется)
Елена
29 травня 2017
Выбрала это впечатление, потому что давно хотела научиться играть. Но только у настоящего мастера, а не у друзей, которые объяснять толком не умеют (пробовала уже). Все было очень понятно и доступно, несмотря на сложные правила и множество разных фигур. Инструктор внимательно и терпеливо мне все объяснял, и даже разные полезные стратегии успели обсудить. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.