Подаруйте майстер-клас виготовлення свічки!

подарували вже 6 589 разів
300 грн
1 людина
2 заняття по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майстер-клас розділений на 2 уроки. На першому — учасник навчиться розчиняти парафін на водяній бані, працювати з ґнотом і надавати форму виробам. На другому, коли свічки застигнуть, він прикрасить їх елементами декупажу, розписом і золоченням. Всі необхідні матеріали новачкові видадуть в студії.

Чому ми вибрали арт-студію «Азур»

Студія закуповує матеріали у світових брендів. Майстри неодноразово проходили практику в Італії, Франції та Німеччині.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Азур - Арт-студія http://azur.com.ua/ru/azur-art-studios м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11

56 відгуків

Даша
5 лютого 2019
Очень давно хотела побывать на этом мастер классе и вот ураааа!!!Спасибо Bodo и моей куме за этот подарок! мне просто безумно все понравилось,педагог очень приятный и позитивный!весь процес интересный,можно расслабиться даже после трудного дня,а то что еще и своими руками такое делаешь это супер!☺
Анна
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004835178240
В захваті від проведеного часу на занятті. Все дуже сподобалося. Обов`язково як буде можливість відвідаю ще одне заняття!
Анна
20 січня 2019
https://www.facebook.com/100004453789267
Мені дуже сподобалося враження «Майстер-клас виготовлення свічки на двох» у студії Azur (Політех). Перш за все, дякую співробітникам Бодо за те, що допомогли із вибором майстер-класу та обрати найбільш зручний час та місце проведення, а також дали привабливий опис враження та детально розповіли про нього. Студії Azur, вдячна за сам майстер-клас, було дуже весело та цікаво працювати в групі та освоювати нове)
Инга
12 січня 2019
Очень душевная и романтическая атмосфера!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.