Подаруйте майстер-клас капкейків для двох!

подарували вже 1 308 разів
1000 грн
2 людини
3 години
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі приготують десерти на груповому занятті. Перед уроком інструктор видасть усе необхідне для роботи: фартухи, посуд і продукти. Викладач розповість кілька цікавих фактів про міні-кекси та поділиться кількома рецептами. Кондитер контролюватиме весь процес готування, допоможе правильно збити крем і зробити основу десерту. Готові тістечка можна продегустувати наприкінці майстер-класу або забрати з собою.

Чому ми вибрали школу «Кулінарна майстерня»

Центр знаходиться недалеко від станції метро «Васильківська». На кухні школи є все необхідне обладнання для кулінарних майстер-класів. Заняття буде проходити в групі до 8 осіб. Усі учасники поділяться на пари для виконання завдань. Учні приготують 4 капкейки та 4 макарони з вершковою і фруктовою начинками.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Кулінарна Майстерня - Кулінарна школа http://kulinarmaster.com.ua/ м. Васильківська, вул. М. Максимовича (Трутенка О.), 3Г

70 відгуків

Владислав
Сьогодні
Полезно, классно , интересно
Руслана
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004097683302
Майстер-клас пройшов весело та інформативно, навсились випікати макарони та капкейки. Майстер Оля дуже легко па професійно подає інформацію, кожен учасник мав можливість попрактикуватись. Моя 4 річна донечка була в захваті від тістечок, ще декілька днів згадувала, які вони були смачні і гарні. Шкода що фото неможна прикріпити) Дякую!
Алина
11 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003646907633
Мастер- класс по приготовлению капкейков и макарон прошёл великолепно! Кондитер Алина - большой профессионал и умница! Виртуозно провела мастер-класс! Капкейки и макароны получились очень вкусные! Спасибо огромное!!!
Маргарита
11 лютого 2019
Мастер-класс в целом понравился, вела его Ольга , которая легко и просто обьяснила как готовятся капкейки)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.