Подаруйте майстер-клас капкейків!

подарували вже 5 565 разів
500 грн
1 людина
3 години
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Заняття складатиметься з теоретичної частини та практики. Спочатку кондитер розповість про історію створення солодкого десерту та рецептуру, яка змінювалася з плином часу. Потім кулінар видасть новачкові фартух, весь необхідний посуд і продукти. Під керівництвом майстра учень приготує кілька видів американських і французьких десертів. Готові тістечка він зможе забрати додому або продегустувати відразу після уроку.

Чому ми вибрали школу «Кулінарна майстерня»

Школа розташована в пішої доступності від ст. м. «Васильківська». Майстер-клас проходить в невеликій групі до 8 людей. За урок учень зможе приготувати:

  • брауні з сиром маскарпоне;
  • ванільні капкейки з полуничним або чорничним кремом;
  • макаронів з чайним ганашем (в основі — вершки та шоколад).

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Кулінарна Майстерня - Кулінарна школа http://kulinarmaster.com.ua/ м. Васильківська, вул. М. Максимовича (Трутенка О.), 3Г

89 відгуків

Валентина
21 квітня 2019
https://www.facebook.com/100002972930847
Спасибо огромное Ольге за приобретённые навыки. Душевно и с пользой провели время. И рецепты выдали! Продегустировали кейки за чашечкой кофе. Было очень интересно.
Наталья
8 квітня 2019
Посетила вчера мастер класс по капкейкам и макарунам. Море впечатлений, эмоций и полезной информации. Отдельное спасибо Ольге! Объясняет всё очень понятно, успевает помочь всем, рассказывает много интересного и всегда с удовольствием отвечает на все вопросы!
Іван
28 березня 2019
Все сподобалося
Лилиана
27 березня 2019
https://www.facebook.com/100000538167906
Очень благодарна нашей супер шеф Алине! Мастер класс действительно научит как приготовить сложные макаронс и вкусные кап кейки! А ещё , Алина очень много рассказывает и объясняет истинные нюансы и тонкости в кондитерстве! То чего, не увидишь в ютюб- можно узнать у неё! Лично мне- очень понравилось занятие , и я обязательно воспользуюсь этими знаниями для того, чтоб своей доце сделать Кенди бар на день рождения!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.