Подаруйте майстер-клас капоейри!

подарували вже 94 рази
400 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Капоейра — бойове мистецтво, яке поєднує в собі елементи танцю, акробатики та гри. Новачок відвідає персональне заняття під керівництвом тренера. Спочатку інструктор проведе розминку, яка займе 10 хвилин. Потім учень буде відпрацьовувати основні прийоми капоейри, наносити удари і захищатися. Наставник простежить за технікою виконання бойових і танцювальних елементів.

Чому ми вибрали клуб капоейри RDA

Клуб працює більше 10 років. Тренування проводить досвідчений інструктор. Заняття підійде для людей різного віку і рівня підготовки. Тренер використовує індивідуальний підхід до кожного учня і підбирає вправи відповідно до можливостей спортсмена.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

RDA - Клуб капоейри http://capoeira-rda.net/ м. Лук'янівська, вул. Кудрявський узвіз, 5б

2 відгуки

Неля
24 січня 2019
https://www.facebook.com/100011682402871
Очень рада, что выбрала именно это впечатление!) Благодарю тренера Аню, её помощника и Bodo за предоставленные эмоции!)
Игорь
26 липня 2018
Очень интересное занятие! Тренер сначала провел разминку, а потом показал базовые упражнения, приемы и несколько техник капоэйры. Для меня это был совершенно новый опыт. Спасибо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.