Подаруйте майстер-клас карате для двох!

подарували вже 81 рази
600 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття розпочнеться з 10-хвилинної розминки. Потім тренер покаже основні техніки та прийоми, а після допоможе відпрацювати їх на практиці. Спортсмени освоять базові стійки, навчаться наносити удари та ставити захисні блоки.

Чому ми вибрали спортивний клуб Fighter

Є тренування для спортсменів з будь-яким рівнем підготовки. Відвідувати заняття можуть як дорослі, так і діти з 6 років. Серед клієнтів спортивного клубу — переможці та призери українських та міжнародних турнірів. Fighter працює щодня.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Fighter - Спортивний клуб https://www.facebook.com/fighter.org.ua/ м. Дарниця, б-р Верховної Ради, 22

1 відгук

Евгений
20 серпня 2018
Ходили с девушкой на карате-подготовку. Почему-то у нее получалось лучше)) учитель очень крутой, все по полочкам рассказал, объяснил. Во время практики все получалось (несмотря на то, что я был мишенью для девушки иногда). Подумываю теперь о курсе карате, так как это очень интересно. Особенно круто, когда мастер очень эффектно и быстро двигается - невозможно уследить за движениями. Есть мотивация к таким результатам)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.