Подаруйте майстер-клас катання на роликах!

подарували вже 5 706 разів
350 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок відвідає індивідуальне заняття з тренером. Інструктор проведе розминку та розповість про техніку безпеки. Потім він підбере вправи залежно від рівня підготовки учня. Новачок навчиться правильно повертати, гальмувати та долати невеликі перешкоди. Більш просунутий спортсмен спробує зробити кілька нескладних трюків. Практика з тренером триватиме годину. Після цього клієнт матиме ще 30 хвилин, щоб покататися самостійно.

Чому варто спробувати майстер-клас катання на роликах

Відвідати заняття можна в одному з роликодромів на вибір: в ТРЦ «Караван» або в НСК «Олімпійський» Для катання видають усе необхідне екіпірування. Заняття доступні для людей різного віку та рівнів підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Алея Здоров'я - Ролер Клуб https://www.facebook.com/rollerclubolimpiyskiy/ м. Олімпійська, вул. Велика Васильківська, 55 м. Мінська, вул. Лугова, 12

149 відгуків

Ростислав
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100009862841069
Все було чудово
Алла
30 грудня 2018
Вчера утром брала урок катания на роликах и весь день находилась под впечатлением. Благодаря тренеру Марку, с первого же занятия получилось кататься самостоятельно. Теперь в планах отрабатывать полученные навыки , затем опять к Марку за следующей порцией упражнений. Этот тренер действительно на своем месте, спасибо ему большое.
Сергей
17 листопада 2018
Спасибо bodo за впечатление и за знакомство с Марком! Спасибо Марку за вложенные в нас знания и за интересно проведенное время!
Елена
25 липня 2018
https://www.facebook.com/100002363080691
Очень понравилось занятие с Марком. Все очень доходчиво и интересно. Теперь я более уверенно катаюсь и, думаю, это только начало. Ролледром, жди меня!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.