Подаруйте майстер-клас катання на роликах!

подарували вже 5 767 разів
350 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок відвідає індивідуальне заняття з тренером. Інструктор проведе розминку та розповість про техніку безпеки. Потім він підбере вправи залежно від рівня підготовки учня. Новачок навчиться правильно повертати, гальмувати та долати невеликі перешкоди. Більш просунутий спортсмен спробує зробити кілька нескладних трюків. Практика з тренером триватиме годину. Після цього клієнт матиме ще 30 хвилин, щоб покататися самостійно.

Чому варто спробувати майстер-клас катання на роликах

Відвідати заняття можна в одному з роликодромів на вибір: в ТРЦ «Караван» або в НСК «Олімпійський» Для катання видають усе необхідне екіпірування. Заняття доступні для людей різного віку та рівнів підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Алея Здоров'я - Ролер Клуб https://www.facebook.com/rollerclubolimpiyskiy/ м. Олімпійська, вул. Велика Васильківська, 55 м. Мінська, вул. Лугова, 12

153 відгуки

Евгений
11 квітня 2019
https://www.facebook.com/100010099157628
Спасибо большое за впечатление! Скептически относился к катанию и не хотел идти, ибо совсем ничего не умею. Но тренер Марк умеет заражать своим влечением. Я не заметил, как пролетел час времени. Доходчиво всё объяснял, начинал с азов, помогал. В общем, я под большим впечатление.
Ольга
7 квітня 2019
https://plus.google.com/108882384542976248500
Впервые моя внучка 5 лет стала на ролики. Тренер Марк так замечательно провел занятие, что Варюшка сказала "хочу заниматься каждый день, это моя самая большая мечта". Спасибо большое. Будем учиться у Марка кататься на роликах и весело проводить время.
Іванна
17 березня 2019
Привіт, дуже добра організація із сторони bodo команди. Нагадування та інструкції були дуже корисні. Катання на роликах теж сподобалося, все дуже зручно організовано. Дякую
Таня
23 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001339190102
Сегодня дети встали на ролики первый раз! И благодаря замечательному мастер-классу и отличному учителю мои девочки планируют заглянуть на роллердром еще не один раз! Все очень понравилось, жаль только время пролетело очень быстро!) Спасибо инструктору за терпение, мы прийдем еще)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.