Подаруйте майстер-клас катання на роликах!

подарували вже 5 810 разів
350 грн
1 людина
90 хв.
Доступно з 3 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Новачок відвідає індивідуальне заняття з тренером. Інструктор проведе розминку та розповість про техніку безпеки. Потім він підбере вправи залежно від рівня підготовки учня. Новачок навчиться правильно повертати, гальмувати та долати невеликі перешкоди. Більш досвідчений спортсмен спробує зробити кілька нескладних трюків. Практика з тренером триватиме годину. Після цього клієнт матиме ще 30 хвилин, щоб покататися самостійно.

Чому ми вибрали ролер клуб «Аллея Здоровья»

Відвідати заняття можна недалеко від станції метро «Олімпійська» або «Університет». Для катання видають все необхідне екіпірування. Заняття доступні для людей різного віку і рівнів підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Аллея Здоровья - Ролер Клуб https://www.facebook.com/rollerclubolimpiyskiy/ м. Олімпійська, вул. Велика Васильківська, 55 м. Університет, вул. В'ячеслава Липинського, 15

165 відгуків

Olesia
Вчора
https://plus.google.com/104906309548089625755
Дуже сподобалось катати на роликах з тренером) приємні рєбята, класно пояснюють, екіпірують. Я була зі своїми роликами, розказали нюанси про мою модель. Спочатку в приміщенні відпрацьовували техніку, потім навколо олімпійського катали. Захотілось продовжувати займатись))
Марина
23 червня 2019
Просто шикарно!
Алексей
9 червня 2019
https://plus.google.com/111966850166913695953
Только положительные впечатления! Огромное спасибо! ) Приобретенные новые знания и навыки очень актуальные и полезные )
Василиса
8 червня 2019
Враження дуже сподобалося! Навчитися їздити на роликах — моя давня мрія. Майстер-клас відбувався на Олімпійському, вчив Ігор — дуже доброзичливий і прикольний, швидко перейшли на "ти" і здавалося, що ми давні друзі. ДО: Ігор ледве виволік мене на майданчик, бо ноги не слухалися, роз'їжджалися, хилило назад) ПІСЛЯ: Я спокійно, хоча і повільно, намотую круги по залу для тренування, не тримаючись ні за що. Результат реально супер! Дуже сподобався підхід тренера, вправи для новачків, які швидко поставили мене на ролики. І круто прокаталися довкола Олімпійського з вітерцем. Видно, що клуб крутий, що тренери люблять свою роботу і їм реально важливий успіх учнів, а не просто гроші. Коротко кажучи, я обов'язково прийду ще. Всім лучі добра с:

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.