Подаруйте майстер-клас кераміки!

подарували вже 80 рази
1500 грн
1 людина
2 заняття по 3 години
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень створить керамічний світильник у вигляді кита, кашалота або косатки. Педагог підготує основу та допоможе виліпити голову, плавники та хвіст. Після того як фігурка буде готова, на неї нанесуть візерунки та зроблять невеликі отвори для світла. Глазурування виробу відбудеться на другому занятті. Забрати світильник можна відразу після випалу.

Чому ми вибрали KUST — Ceramic studio

Педагоги студії самостійно створюють нові методики роботи з керамікою. У вартість майстер-класу входить все необхідне: фартух, респіратор, світлодіодна лампочка та прозора фурнітура. Розташована KUST в Подільському районі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

KUST - Ceramic studio http://www.kustceramics.com м. Контрактова площа, вул. Набережно-Хрещатицька, 14

5 відгуків

Натали
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100001782941223
Супер
Инна
23 лютого 2019
Все было хорошо. Мастер класс прошёл очень интересно, неутомительно, познавательно.
Виктория
17 січня 2019
Создала чудесный светильник, который теперь украшает мою спальню. Спасибо большое замечательному педагогу, который научил меня создавать правильную форму фигуры и украшать ее росписью. Планирую теперь дочери какой-то такой мастер-класс подарить.
Ксения
10 січня 2019
Мы ходили вместе с подругой. Было здорово, у нас получились замечательные светильники. Больше всего понравилось то, что в этой студии учат делать не обыкновенных птичек или горшочки, а косаток или китов. Спасибо большое за чудесные занятия, обязательно придем еще)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.