Подаруйте майстер-клас кулінарії!

подарували вже 7 117 разів
400 грн
1 людина
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Разом з іншими учасниками групи учень готуватиме страви, що йому сподобаються. Це може бути чихіртма, груша-пашот, андалузький гаспачо або щось інше. У кінці майстер-класу відбудеться дегустація. Експерт оцінить частування та дасть професійні рекомендації щодо приготування. Продукти, посуд і необхідні для заняття прилади видадуть на місці.

Чому ми вибрали школу «Кулінарна майстерня»

Школа знаходиться недалеко від ст. м. «Васильківська». Учень зможе заздалегідь вибрати будь-який напрямок заняття: приготування страв мексиканської, італійської, японської, іспанської, грецької та інших кухонь. Майстер-класи проводять вранці, в обід і ввечері.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Кулінарна Майстерня - Кулінарна школа http://kulinarmaster.com.ua/ м. Васильківська, вул. М. Максимовича (Трутенка О.), 3Г

114 відгуків

Nataly
Вчора
Мастер-класс по кулинарии! Безумно понравился, была на мастер-классе французской кухни получила море приятных впечатлений, знаний, ещё и принесла блюда домой (с рецептами:) Спасибо за эмоции! P.S. Фондан - теперь моя любовь!
Татьяна
11 лютого 2019
Все подробно рассказали, научили. Вкусно приготовили и покушали. Спасибо
Михаил
9 лютого 2019
Очень круто
Алексей
9 лютого 2019
Нам очень понравилось

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.