Майстер-клас кунг-фу для двох

подарували вже 34 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Учні вивчать філософію стародавнього виду спорту, а також опанують техніки ведення бою. Майстер-клас розпочнеться з невеликої розминки для розігріву м`язів. Потім інструктор покаже основні стійки, позиції та прийоми. Під керівництвом тренера бійці відпрацюють всі вивчені удари та принципи захисту.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств «Стріла»

Заняття із кунг-фу проходять під керівництвом майстра спорту, багаторазового чемпіона України та Європи. Програма уроку регулюється в залежності від рівня підготовки спортсменів. Є майстер-класи для учнів різних вікових груп.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Стріла - Клуб єдиноборств та фітнесу м. Дорогожичі, вул. Мельникова, 83а

2 відгуки

Сергій
16 лютого 2019
Тренер володіє високою майстерністю! Дякую за заняття!
Света
19 липня 2018
Друг подарил сертификат, мне очень понравилось на занятии. Боялась, что ничего не получится, так как раньше никогда не занималась никакой борьбой. Но тренер был очень внимательным, все показал, проследил за техникой. Спасибо большое за новые впечатления!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.