Майстер-клас кунг-фу

подарували вже 88 рази
1 людина
90 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На персональному тренуванні новачок навчиться прийомам бою. Тренер розповість про філософію кунг-фу, навчить техніці ударів і самооборони. Інструктор проведе розминку, яка займе 10 хвилин. Після цього боєць відпрацює на практиці отримані знання.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств «Стріла»

У центрі «Стріла» проводяться тренування для людей різного віку і рівнів підготовки. Тренер з кунг-фу — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон кубка України, багаторазовий призер міжнародних турнірів. Клуб працює за трьома напрямками: єдиноборство, фітнес і силовий тренінг.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Стріла - Клуб єдиноборств та фітнесу м. Дорогожичі, вул. Мельникова, 83а

2 відгуки

Сергій
16 лютого 2019
Тренер володіє високою майстерністю! Дякую за заняття!
Света
19 липня 2018
Друг подарил сертификат, мне очень понравилось на занятии. Боялась, что ничего не получится, так как раньше никогда не занималась никакой борьбой. Но тренер был очень внимательным, все показал, проследил за техникой. Спасибо большое за новые впечатления!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.