Подаруйте майстер-клас ММА для двох!

подарували вже 70 рази
1100 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі опанують прийоми різних видів бойових мистецтв. На початку заняття на учнів чекає розминка для розігріву м'язів. Після неї тренер покаже основні техніки карате, джиу-джитсу, боксу та інших спортивних напрямків. Інструктор навчить правильно завдавати удари та захищатися. Якщо друзі вже займалися змішаними єдиноборствами, викладач допоможе опанувати складніші спортивні прийоми.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Опановувати бойові мистецтва спортсмени будуть під керівництвом заслужених майстрів спорту України та багаторазових чемпіонів світу. Для кожного учня підбирають індивідуальну програму уроку залежно від рівня підготовки. Nikko Fight Club відкритий для учнів з понеділка по неділю.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

2 відгуки

Константин
19 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004212433490
Все прошло очень организованно. Понравилась работа как и специалистов бодо, так и персонала спортивного клуба. Буду советовать друзьям!
Олександр
2 липня 2018
Дуже сподобалось тренування. Завжди хотів опанувати різні прийоми, повчитись у справжніх профі. Не все давалось з першого разу, але завдяки тренеру я дізнався багато цікавого. Дякую за майстер-клас!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.