Подаруйте майстер-клас мобільної фотографії!

1200 грн
1 людина
2 години
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Новачок вирушить на індивідуальне заняття, під час якого буде використовувати не професійну камеру, а смартфон. Відточити навик він зможе на одному натюрморті, встановленому в приміщенні. Протягом заняття учень опанує наступне:

  • технічні налаштування (кут огляду об'єктива, експокорекція, баланс білого);
  • композицію (лінії та прості форми, Flat Lay, тональність, контраст тощо);
  • обробку в Lightroom і Snapseed.

Чому ми вибрали фотошколу «Зеленый квадрат»

Школа розташована в центрі столиці — близько ст. м. «Льва Толстого». Заняття підійде й новачкам, і досвідченим фотографам, оскільки спеціаліст складає індивідуальну програму уроку. Викладачі навчають не тільки технічним нюансам — вони пояснюють, як зробити знімок, який викличе потрібну емоційну реакцію у глядача.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Зеленый квадрат - Фотошкола https://green4.photo/ м. Площа Льва Толстого, вул. Льва Толстого, 3б

2 відгуки

Валерия
5 червня 2019
Были недавно с подругой на мастер-классе по созданию фото на мобильный телефон. Нам понравилось. Занятие проводил классный преподаватель, видно, что он разбирается в том, что делает )) СПАСИБООО
Марго
29 травня 2019
люблю фотографировать, но фотоаппарата нет, давно хотела попасть на такой урок. у преподавателя прекрасный подход, индивидуально выясняет, чему хотелось бы научиться, помогает на каждом этапе, я осталась довольна) просто чудесные снимки получаются, я даже не ожидала)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.