Подаруйте майстер-клас мозаїки!

подарували вже 482 рази
300 грн
1 людина
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На початку заняття учень вибере річ, яку буде прикрашати: рамку для фотографії, канцелярське приладдя або елемент посуду. Майстер допоможе опанувати техніку та покаже, як працювати з інструментами та декорувати основу. Коли виріб висохне, його можна забрати додому.

Чому ми вибрали арт-студію «Ліхтарик»

Художня студія розташована біля станції метро «Дружби народів». Для майстер-класу видаються усі необхідні матеріали. Заняття проходить у невеликій групі — до 8 осіб. У арт-студії працюють професійні художники.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ліхтарик - Арт-студія http://lihtaryk.com.ua/ м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А

5 відгуків

Мурашко Александра Игоревна
7 лютого 2019
Отличное занятие,для друзей, выходишь просто счастливым и вдохновленным
Алена
13 грудня 2018
https://www.facebook.com/100006216164493
Осталась в восторге от Мастер класса по мозаике. Очень приятный учитель - Алексей, который уделял внимание каждому ученику, рассказывал о деталях и выполнении техники мозаики. Все материалы были в наличии в классе. Отличный вечер вдохновения и творчества!
Legatto
6 червня 2018
https://www.facebook.com/100004825654100
Дякуємо за чудовий майстер клас! діти у захваті. Дуже сподобалась сама студія та майстри. Затишна творча атмосфера. Робили красиві масивні фоторамки з мозаїки. Плануємо відвідати і інші майстер класи. Зацікавив майстерклас "Живопис кавою"
Катя
25 квітня 2018
так понравилось, что аж захотелось здесь отзыв оставить)) ходили с подружкой. Я откровенный человек-бездарь, думала, что нет смысла с подругой-художницей идти на урок. Но подруга ж решила взять именно меня. Я думала все закончится на том, что я опять что-то сломаю. Но к моему удивлению получилась очень даже крутая рамочка! и вообще несложно было. Интересно очень, мне понравилось!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.