Подаруйте майстер-клас з миловаріння для двох!

подарували вже 364 рази
600 грн
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майстер введе учнів у курс справи і розповість про основні технології створення мила. Після цього він видасть все необхідне для заняття. У розпорядженні друзів буде основа, барвники, блискітки, ароматизатори та інші інгредієнти. Змішуючи всі компоненти, учні зможуть створити мило за авторським рецептом, прикрашаючи його на свій смак.

Чому ми вибрали арт-студію «Азур»

Студія знаходиться недалеко від ст. м. «Політехнічний інститут». Для приготування мила є багато різних добавок. Також учні зможуть скористатися барвниками різних кольорів і ароматизаторами. Кожне мило упакують в окремий крафтовий пакет.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Азур - Арт-студія http://azur.com.ua/ru/azur-art-studios м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11

144 відгуки

Віталій
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001499623784
Нам подарували враження, дівчатам сподобалося.
Оксана
12 лютого 2019
Сегодня была на мастер-классе мыловарения . Получила массу удовольствия, массу впечатлений я осталась довольна. Хочу выразить благодарность Наталье которая проводила мне мастер класс мы вместе с мастером с пошаговым соблюдением всех технологий изготовили ароматное мыло с добавлением к каждому кусочку элементы своего декора. Приветливая, доброжелательная и знающая своё дело мастер. А так же хочу поблагодарить bodo за калейдоскоп впечатлений
К
4 лютого 2019
Все прошло замечательно -- умиротворенно, интересно и творчески. Мне понравилось.
Ольга
3 лютого 2019
Первый раз дети на день рождения получили подарок в качестве мастер-класса(мыловарение).Остались очень довольные и счастливые, с собой унесли по 4 ароматных и ярких брусочка мыла! Спасибо большое!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.