Подаруйте майстер-клас петриківського розпису!

подарували вже 5 166 разів
200 грн 1 люд. 90 хв.
200 грн
1 людина
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Учень опанує один з традиційних видів розпису. Новачкові видадуть необхідні інструменти, дерев'яну дощечку та фарби. Викладач поділиться особливостями стилю малювання та розповість про символіку візерунків. Потім учень самостійно розпише виріб, а після заняття забере його з собою.

Чому ми вибрали арт-студію «Ліхтарик»

Відвідати художній майстер-клас можна в студії біля станції метро «Дружби народів». Для занять використовуються якісні матеріали та професійні інструменти. Команда «Ліхтарика» — це досвідчені художники та майстри.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ліхтарик - Арт-студія http://lihtaryk.com.ua/ м. Дружби Народів, вул. Бастіонна, 5А

64 відгуки

Наташа
23 червня 2019
Мастер-класс очень понравился. Особенно доброта и терпение девушки которая его проводила. Я вышла оттуда с хорошим настроением и прекрасным рисунком. Хотя совершенно не умею рисовать.
Мария
17 червня 2019
Дарила подруга на день рождения. Изначально была заминка с активацией сертификата, но сотрудники bodo помогли и все получилось. Девушка, которая проводила мастер класс, рассказывала интересно и доступно, даже для начинающего. Внимательно следила и помогала советами в процессе рисования. Все прошло очень увлекательно. Благодарю сотрудников bodo за помощь, а арт-студию Лихтарик - за замечательный мастер класс.
Лариса
1 червня 2019
Класс! Отличное настроение, море позитива.
Алла
25 травня 2019
Дуже сподобалось, дякую.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.