Подаруйте майстер-клас з декупажу!

подарували вже 546 рази
350 грн
1 людина
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2019

Як відбувається враження

Новачок навчиться декорувати вироби за допомогою декупажу. Йому видадуть полотно розміром 20х20 см, а також необхідні інструменти: від пензликів до матеріалів для прикрашання. Учень «напише» картину методом Sospeso trasparente. Це техніка, яка надає тканині, склу або іншим основам ефект порцеляни. Після закінчення майстер-класу новачок отримає оцінку своєї роботи і поради від майстра.

Чому ми вибрали арт-студію Mon Avis

Викладачі — художники з профільною освітою і багаторічним досвідом роботи. Заняття проходять в невеликих групах до 7 осіб. Майстер-класи проводяться в пішохідній доступності від станції метро «Позняки».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Mon Avis - Арт-студія https://www.monavis.com.ua/ м. Позняки, вул. Срібнокільська, 1

4 відгуки

Елена
4 квітня 2019
27 марта 2019 года я посетила мастер класс по декупажу. Очень понравилось, отличная студия на Позняках, квалифицированный преподаватель Анна, все подробно и доступно объясняет, очень доброжелательная. талантливая девушка.Спасибо! Что хотелось бы добавить, вот. живешь в Киеве, жизнь летит в заботах, в нервах, в разных проблемах, бывает такое, что некогда голову поднять. А тут, подарили сертификат... НО, когда оторвалась от проблем и зашла на сайт bodo, было такое чувство, что я проснулась от глубокого и тяжелого сна! Я увидела КРАСОТУ! Сколько же в Киеве прекрасных мест, куда можно сходить. Действительно город на ладонях! Не надо ничего выдумывать, просто заходишь на сайт, а там все о чем можно мечтать! Листаю, боже я же нигде не была, я понятия не имела, что такое есть! Какие же умные люди это придумали! Всем СПАСИБО! Это же титанический труд, наладить такое замечательное дело! Становлюсь фанатом bodo!!!
Светлана
28 березня 2019
https://www.facebook.com/100002478953319
Очень довольна мастер классом по обьемному декупажу
Маргарита
2 березня 2019
Безумно понравилось! Очень затягивает, два часа пролетели как одно мгновение, а в итоге получился шедевр! Отдельное спасибо Ане, очень доступно все объясняла и помогала в процессе работы:)
Алина
2 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002948181864
Очень понравился мастеркласс, 2,5 часа усердной работы и как результат-красивенная картина. Всем советую❤️

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.