Подаруйте майстер-клас із джиу-джитсу!

подарували вже 80 рази
500 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачок відвідає персональне тренування з бразильського джиу-джитсу. Інструктор проведе невелику розминку та розповість про основні принципи рукопашного бою. Тренер навчить спортсмена ефективно боротися в партері, позбавляти противника рівноваги та збивати його з ніг, застосовувати заломи, задушливі та больові прийоми. На занятті учень буде відпрацьовувати отримані навички на практиці.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Тренери Nikko Fight Club — заслужені майстри спорту. На занятті з джиу-джитсу інструктор враховує індивідуальні особливості кожного учня і підбирає відповідні вправи. У клубі є три зали, де паралельно проводяться заняття, а також кімната відпочинку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

1 відгук

Алина
25 червня 2018
спасибо тренеру за внимательность и понимание) не всегда все удавалось с первого раза, но он помогал быстро освоить приемы! так что думаю, я продолжу обучение))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.