Подаруйте майстер-клас із джиу-джитсу!

подарували вже 93 рази
600 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Новачок відвідає персональне тренування з бразильського джиу-джитсу. Інструктор проведе невелику розминку та розповість про основні принципи рукопашного бою. Тренер навчить спортсмена ефективно боротися в партері, позбавляти противника рівноваги та збивати його з ніг, застосовувати заломи, задушливі та больові прийоми. На занятті учень буде відпрацьовувати отримані навички на практиці.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Тренери Nikko Fight Club — заслужені майстри спорту. На занятті з джиу-джитсу інструктор враховує індивідуальні особливості кожного учня і підбирає відповідні вправи. У клубі є три зали, де паралельно проводяться заняття, а також кімната відпочинку.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

1 відгук

Алина
25 червня 2018
спасибо тренеру за внимательность и понимание) не всегда все удавалось с первого раза, но он помогал быстро освоить приемы! так что думаю, я продолжу обучение))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.