Подаруйте майстер-клас із дзюдо для двох!

подарували вже 21 рази
800 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спортсмени освоять правильну стійку, навчаться наносити удари, робити кидки та підхоплення. Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Після неї тренер покаже основні техніки і прийоми дзюдо. Займатися в клубі можуть як спортсмени-початківці, так і ті, хто вже знайомий із бойовими мистецтвами.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Тренування з дзюдо проводять заслужені майстри спорту України, багаторазові чемпіони світу та Європи. Інструктор підбере персональну програму уроку, відштовхуючись від навичок спортсменів. У клубі проводять тренування як для дорослих, так і для дітей.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

1 відгук

Роман
25 червня 2018
Дзюдо - мой любимый вид единоборств. Понял это, как только попал на занятие. Тренер оценил мои навыки, т.к. я раньше занимался немного, и стал показывать мне приемы! Научился правильно выполнять удары и правильно падать (что немаловажно). Еще понял, как нужно делать броски. В общем спасибо тренеру огромное!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.