Подаруйте майстер-клас із дзюдо для двох!

подарували вже 26 рази
1100 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спортсмени опанують правильну стійку, навчаться завдавати удари, робити кидки та підхоплення. Індивідуальне заняття почнеться з розминки. Після неї тренер покаже основні техніки і прийоми дзюдо. Займатися в клубі можуть як спортсмени-початківці, так і ті, хто вже знайомий із бойовими мистецтвами.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Тренування з дзюдо проводять заслужені майстри спорту України, багаторазові чемпіони світу та Європи. Інструктор підбере персональну програму уроку, відштовхуючись від навичок спортсменів. У клубі проводять тренування як для дорослих, так і для дітей.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

1 відгук

Роман
25 червня 2018
Дзюдо - мой любимый вид единоборств. Понял это, как только попал на занятие. Тренер оценил мои навыки, т.к. я раньше занимался немного, и стал показывать мне приемы! Научился правильно выполнять удары и правильно падать (что немаловажно). Еще понял, как нужно делать броски. В общем спасибо тренеру огромное!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.