Подаруйте майстер-клас фотографії!

подарували вже 7 997 разів
400 грн
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Учень відвідає майстер-клас для фотографів-початківців. Викладач навчить основним принципам роботи з камерою. Він розповість про експозицію, поняття якості кадру, режими зйомки, баланс білого та ін. Якщо у новачка немає власної камери, її можна орендувати в школі. Викладач розповість про різні види зйомки, навчить правильно виставляти композицію та користуватися фільтрами.

Чому ми вибрали школу «Фотомайстер»

Студія розташована в центрі міста, недалеко від станції метро «Золоті ворота». Всі викладачі школи — члени Національної спілки фотохудожників України. Урок може проходити в одному з таких форматів:

  • у фотостудії — учень буде фотографувати предмети інтер'єру або домашніх тварин. Протягом заняття можна навчитися грамотно виставляти світло та працювати з професійною освітлювальною технікою;
  • на вулиці — викладач покаже, як знаходити вдалі кадри пейзажів.

При бажанні клієнта майстер-клас можна провести почергово на різних локаціях.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Фотомайстер - Фотошкола http://www.fotomaster.info/ м. Золотые Ворота, ул. О. Гончара, 28Б

269 відгуків

Екатерина
19 лютого 2019
Вчера посетила "Мастер-класс фотографии". Я не фотограф и идя на этот мастер-класс хотела понять насколько мне нравиться фотосъемка и нужно ли тратиться на камеру ;) Павел настолько все разложил по полочкам, очень доступно все рассказал, показал на примерах, что я поняла - хочу камеру и хочу снимать! Раньше некоторые моменты я считала фотошопом, но оказалось все намного проще и реальней - главное правильно настроить камеру и магия у меня в руках! Спасибо ему огромное за эти удивительные два часа!
Olga
16 лютого 2019
https://plus.google.com/107108119086704348819
Сначала думала, что 2-х часов будет мало, но Ксения, мастер своего дела, вложила в это время кучу энергии, информации и зарядила уверенностью. Атмосфера очень уютная, приятная и вдохновляющая. Мне очень понравилось!
Полина
6 лютого 2019
Приятная атмосфера , улыбчивые люди, узнала новые для себя вещи!
Настя
5 лютого 2019
https://www.facebook.com/100006087823134
Очень понравилось. Было интересно

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.