Подаруйте майстер-клас із кікбоксингу для двох!

подарували вже 43 рази
800 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.12.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі вирушать на персональне тренування з бойового мистецтва, в якому можна завдавати удари ногами. Заняття розпочнеться з розминки. Після цього спортсмени опанують кілька ударів і захисних блоків. Інструктор простежить за правильною технікою виконання прийомів. Відпрацювати отримані навички можна під час спарингу.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Тренування проходять в спеціально обладнаних залах. Спортсмени можуть скористатися додатковим спортивним інвентарем. Серед інструкторів клубу — майстри спорту України та чемпіони світу та Європи з єдиноборств. Учні займаються за індивідуально складеними програмами.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

2 відгуки

Olga
20 березня 2019
https://www.facebook.com/100006597333259
Услугу получал мой друг. Ему понравилось. Но нам заранее пообещали, что тренер говорит на английском, но, по факту, не говорил.
bodo
23 березня 2019
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за ваш відгук. Тренер, який надавав послугу частково розмовляє англійською мовою та може пояснити основні елементи та підтримати розмову. На жаль, не було можливості знайти більш англомовного тренера. Ми раді, що послуга отримувачу сподобалась, та загальні враження залишились позитивними. Дякуємо, що обираєте Bodo.
Костя
25 червня 2018
пришел в кикбоксинг из бокса, поэтому какие-то детали знал. но тренер рассказал больше, научил своим хитростям. сам клуб тоже понравился. везде чисто, ничего не отвлекает. буду продолжать посещать занятия.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.