Майстер-клас з лиж/сноуборду для 2

подарували вже 429 рази
2 людини
1 годину
Залежить від погоди
Доступно з 4 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Зимове враження

Майстер-клас з лиж/сноуборду для двох — що це?

Цікаве знайомство з технікою впевненого спуску на лижах або сноуборді. Заняття проводить персональний інструктор на пологій гірськолижній трасі в Протасовому яру. Необхідний інвентар підбирається в індивідуальному порядку. Просто чудова можливість осягнути основи впевненого спуску або підвищити рівень навичок!

Катання на лижах чи сноуборді

На свій розсуд, можна віддати перевагу лиж або сноуборду. Обидва пристосування приводяться в рух завдяки ковзної поверхні, але різні як в техніках спуску, так і зовні. Лижі являють собою 2 пластикові планки з загостреними носками, а сноуборд — це широка дошка з загнутими торцями. Ноги фіксуються за допомогою спеціальних кріплень.

Пологий гірськолижний схил

Практична частина заняття проходить на трасі для початківців райдеров. Її відрізняє пологий схил і ідеально рівна поверхня. Дуже зручні умови, щоб навчитися впевнено утримувати рівновагу під час неспішної спуску!

Як все проходить?

Щасливчики навчаться впевнено стояти на лижах чи сноуборді практично в центрі Києва! Гірськолижний комплекс розташований на території Протасового Яру — у декількох хвилинах від метро «Олімпійська». Головна перевага — у холодну пору року тут завжди є сніг! Тренер проведе невеликий інструктаж і запросить відпрацьовувати техніку катання на практиці. Для цього кожному підберуть все необхідне спорядження. Спочатку Щасливчики будуть повторювати вправи за інструктором на пологому схилі, а потім спробують самостійно підкорити невеликий відрізок спуску.

Не потрібно спеціальний досвід

Основи впевненого спуску можна осягнути всього за 1 заняття. Новачки навчаться:

  • правильно поводитися зі спорядженням
  • техніці безпеки під час спуску
  • приймати правильну стійку
  • впевнено гальмувати
  • декільком видам спусків

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Школа Оленів http://oleniski.com.ua/ Гірськолижний комплекс

55 відгуків

Наталія
10 березня 2015
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002509302165
Враження просто неймовірні! Вдячна команді bodo за дуже оперативну організацію події, так як я активувала послугу за добу до бажаної дати, але мені пішли назустріч, і, за це висловлюю окрему подяку! Вибір я зробила на користь сноуборду, і, представник школи "Оленів" і мій наставник Олександр подарували чудові 60 хвилин незабутніх емоцій! ...доступною лексикою і власним прикладом мені донесли основні принципи підкорення борда. тож тепер їду випробовувати свої сили в Карпатських горах) Дякую всім!
николай
6 березня 2015
https://plus.google.com/103240985985048758583
все очень понравилось, инструктор профессионал и знает свое дело обязательно посоветую это впечатление моим друзьям :)
Роман Чигринец
15 лютого 2015
https://www.facebook.com/roman.chygrinets
Впечатление понравилось - само собой!) Важно! - персонал Bodo шел навстречу (поменяли вид впечатлени, как я захотел, время проведения назначили как мне удобно и оперативно - сегодня на завтра), инфо-поддержка на протяжении договоренности о сроке проведения. Сторона, проводившая МК по сноуборду ("Олени") для моей дочери - без вопросов к нашему опозданию на 30 минут, предоставили тренинг в полном объеме и еще сверх 1 часа можно было совершить экстра-спуск. Также беспрепятственно провел видеосъемку мастеркласса. Всем благодарность!!!
Діма
24 січня 2015
Все було супер! І персонал і тренер професіонали своєї справи! Дякую:)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.