Подаруйте майстер-клас скелелазіння для двох!

подарували вже 21 399 разів
600 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзів чекає індивідуальне заняття, під час якого вони навчаться підкорювати висоту. Спочатку тренер проведе інструктаж і видасть кожному спеціальне взуття та страховку. Він пояснить, як користуватися спорядженням і покаже, як правильно хапатися руками за виступаючі частини стенду та переставляти ноги. Опанувавши ази скелелазіння, учні застосують набуті знання на практиці. Вони спробують подолати кілька трас із різними рівнями складності.

Чому варто спробувати майстер-клас скелелазіння

Заняття зі скелелазіння ефективні для всіх груп м'язів. Відвідати тренування можуть люди з будь-якою фізичною підготовкою. Інструктор підбере трасу з відповідним рівнем складності. Заняття проходять у критих приміщеннях, тому відвідати їх можна за будь-якої погоди.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Гіперіон - Скеледром http://hyperion.kiev.ua/ м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73

655 відгуків

Дария
12 червня 2019
Впечатление очень понравилось. Тренер рассказала как правильно двигаться и на что ориентироваться. Подсказывала в процессе. Есть дорожки попроще и посложнее, поэтому можно попробовать свои силы на разных уровнях. В целом было круто, остались очень приятные впечатления от мастер-класса.
Татьяна
5 червня 2019
Мастер-класс скалолазание на двоих. Впечатление супер, но девочкам нужно готовиться (прощание с маникюром)
Втктория
1 червня 2019
Очень понравилось:)
Катя
1 червня 2019
https://www.facebook.com/100010518792247
Все было замечательно!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.