Подаруйте майстер-клас скелелазіння для двох!

подарували вже 20 950 разів
600 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзів чекає індивідуальне заняття, під час якого вони навчаться підкорювати висоту. Спочатку тренер проведе інструктаж і видасть кожному спеціальне взуття та страховку. Він пояснить, як користуватися спорядженням і покаже, як правильно хапатися руками за виступаючі частини стенду та переставляти ноги. Опанувавши ази скелелазіння, учні застосують набуті знання на практиці. Вони спробують подолати кілька трас із різними рівнями складності.

Чому варто спробувати майстер-клас скелелазіння

Заняття зі скелелазіння ефективні для всіх груп м'язів. Відвідати тренування можуть люди з будь-якою фізичною підготовкою. Інструктор підбере трасу з відповідним рівнем складності. Заняття проходять у критих приміщеннях, тому відвідати їх можна за будь-якої погоди.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Гіперіон - Скеледром http://hyperion.kiev.ua/ м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73

541 відгук

Виктория
18 лютого 2019
Все очень понравилось. Не забываемые эмоции
Анастасия
17 лютого 2019
В мастер-классе по скалолазанию брали участие вдвоем и нам очень понравилось! Мы встретились с инструктором, он нам рассказал все, что было необходимо знать перед первым подъемом и побывали на трассах разных уровнях сложности) Было сложно, но весело и круто! Спасибо огромное bodo за такое прекрасное впечатление!)
Екатерина
17 лютого 2019
Очень понравилось, большое спасибо Bodo за организацию!
Ольга
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100005276982895
Сегодня попробовали и получили массу удовольствия! Раньше никогда не решались, а зря. Инструктор Наташа все хорошо объяснила и поддержала. Очень понравилось!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.