Подаруйте майстер-клас скелелазіння!

подарували вже 23 685 разів
350 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Учень вирушить на персональне тренування. Спочатку інструктор розповість про правила техніки безпеки, видасть необхідне спорядження та спеціальні скельні туфлі. Він пояснить, як користуватися страхувальною системою під час переміщення по трасі. Спортсмен опанує основні хвати та правильну постановку ніг. Потім він перейде до практики та спробує підкорити декілька маршрутів.

Чому варто спробувати майстер-клас скелелазіння

Під час тренування зі скелелазіння працюють усі групи м'язів. Цей вид спорту доступний для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Є траси різної складності, які відрізняються висотою і нахилом стіни. Майстер-класи проводяться в критих залах, тому займатися можна за будь-якої погоди та пори року.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Гіперіон - Скеледром http://hyperion.kiev.ua/ м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73

655 відгуків

Дария
12 червня 2019
Впечатление очень понравилось. Тренер рассказала как правильно двигаться и на что ориентироваться. Подсказывала в процессе. Есть дорожки попроще и посложнее, поэтому можно попробовать свои силы на разных уровнях. В целом было круто, остались очень приятные впечатления от мастер-класса.
Татьяна
5 червня 2019
Мастер-класс скалолазание на двоих. Впечатление супер, но девочкам нужно готовиться (прощание с маникюром)
Втктория
1 червня 2019
Очень понравилось:)
Катя
1 червня 2019
https://www.facebook.com/100010518792247
Все было замечательно!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.