Подаруйте майстер-клас візажу!

подарували вже 3 225 разів
850 грн
1 людина
до 2,5 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Спочатку викладач зробить невеличкий екскурс в теорію. З огляду на особливості учениці, майстер підкаже, на чому краще робити акценти та як саме виділяти свої сильні сторони. Потім makeup-фахівець нанесе косметику на половину обличчя. Уважно простеживши за діями візажиста, учениця спробує зробити те ж на іншій. Після закінчення майстер-класу дівчина зможе похвалитися вмінням перетворювати легкий денний макіяж в яскравий вечірній.

Чому ми вибрали Make-Up Studio Kuznecova

Студія знаходиться недалеко від ст. м. «Дорогожичі». Засновниця школи Ольга Кузнєцова працює в beauty-сфері вже 6 років. Близько 4 років візажист займається викладанням. На занятті будуть використовувати косметику відомих брендів. Пензлики, необхідні для майстер-класу, педагог видасть на місці.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Kuznecova - Make-Up Studio http://kuznecova.net.ua/ м. Дорогожичі, вул. Сім'ї Хохлових ,15

209 відгуків

Вероника
Вчора
https://www.facebook.com/100003241597169
Все прошло замечательно. Надежда приятный в общении человек и мастер своего дела. Очень доступно объясняла все. От мастер-класса остались только положительные впечатления.
Аня Кузьменко
20 квітня 2019
Мне всё понравилось. Ира , Вы супер. Большое спасибо!
Діана
19 квітня 2019
Дуже дякую за такі враження! Майстер клас візажу неймовірно сподобався, якщо не знаєте що подарувати дівчині це чудовий подарук, буде корисний і цікавий кожній дівчині
Ольга
19 квітня 2019
Была на уроке по макияжу. Мастер все хорошо рассказала, показала. Помогла определиться с цветовыми гаммами косметики. Записала для себя важные советы и рекомендации. Спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.