Подаруйте майстер-клас радіоведучого для двох!

подарували вже 62 рази
1500 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі вирушать до студії EuropaPlus. Спочатку вони дізнаються деякі факти з історії радіостанції. Після цього ведучий покаже, як користуватися обладнанням, і поділиться секретами роботи. Новачки зможуть поліпшити свої ораторські навички та опанують спеціальні вправи для дикції. Друзі дізнаються, як поводитися в непередбачених ситуаціях в прямому ефірі.

Чому ми вибрали радіостанцію EuropaPlus

Студія була заснована в 2002 році та має слухачів в 15 містах країни. Головним завданням школи EuropaPlus є підготовка професійних радіоведучих. Тут можна поспілкуватися з діджеями, які працюють в цій сфері багато років, і поставити всі питання особисто.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

EuropaPlus - Радіостанція (Шулявська) https://www.facebook.com/europaplus107/ м. Шулявська, вул. Молдавська, 2

4 відгуки

Антон
15 грудня 2018
Надзвичайно цікавий та креативний майстер клас. Рекомендую.
Аня
14 червня 2018
Сходили на мастер-класс вместе с подругой, все было супер)) Мы и насмеялись, и историй интересных от диджея наслушались, и позаниматься успели. Упражнения на исправление дикции действительно хорошие. Вообще, я с детства хотела попробовать себя в творческой профессии, и вот, наконец-то, шанс выпал. Время провели отлично!
Валерий
14 червня 2018
Подарил дочери в честь окончания школы. Она в восторге, впечатлили ее педагоги и сама профессия. Спасибо за качественный подход, педагоги работают на совесть.
Катерина
14 червня 2018
Получила в подарок от брата и очень ему благодарна! Педагоги посоветовали отличные упражнения на улучшение дикции. Продолжаю их выполнять и вижу прогресс! Общение с профессионалами радио — опыт незабываемый. Советую тем, кто хочет побороть боязнь публичных выступлений и неуверенность в себе. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.