Подаруйте майстер-клас різьблення по дереву для двох!

подарували вже 174 рази
500 грн
2 людини
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Урок почнеться з інструктажу. Майстер розповість про етапи різьблення по дереву, а потім видасть друзям все необхідне для заняття. Учні отримають фартухи, одноразові респіратори, набори електроінструментів та ескізи виробів. Після чого новачки перейдуть до створення своїх виробів. На вибір кожен учасник зможе зробити підсвічник, дерев'яну прикрасу, підставку для горнятка, закладку тощо. Готові вироби друзі заберуть додому.

Чому ми вибрали творчу майстерню «Сверлик»

Урок проходить у сучасній майстерні, обладнаній всім необхідним: багатофункціональними електроінструментами, персональними засобами захисту та витяжкою. Різьбу по дереву можуть опанувати як дорослі, так і діти у віці з 6 років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Сверлик - Творча майстерня http://sverlyk.com.ua/ м. Мінська, вул. Богатирська, 6а м. Чернігівська, вул. Краківська, 20

2 відгуки

Светлана
14 грудня 2018
Увлекательное творческое занятие, на котором можно научиться делать что-то своими руками! Мастер внимательный, объяснял и помогал на всех этапах создания поделки. В итоге получился красивый деревянный подсвечник. В восторге от нового хобби!))
Ирина
7 грудня 2018
Мастер-класс понравился. То, что нужно, после тяжелой рабочей недели. Помогает отвлечься и проявить креативность) Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.