Подаруйте майстер-клас малювання світлом!

подарували вже 39 рази
3000 грн 6 люд. 60 хв.
3000 грн
6 людей
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Перед заняттям педагог проведе вступний інструктаж, розповість про особливості створення світлових картин, а також видасть кожному учаснику ліхтарик, за допомогою якого потрібно буде робити малюнки. Друзі виберуть зображення та спробують перенести їх на полотно. Картини будуть поступово зникати, і новачки зможуть на їх місці намалювати нові.

Чому ми вибрали шоу-студію Endorfin

Клієнти виберуть тематику свого майстер-класу. Це можуть бути малюнки, присвячені важливим подіям, таким як весілля, день народження, освідчення в коханні, сімейне свято або абстракції на будь-які теми. За урок можна створити необмежену кількість картин.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Endorfin - Шоу-студія http://endorfinshow.com.ua/ м. Університет, вул. Паньківська, 7/14 м. Вокзальна, вул. Кавказька, 9

1 відгук

Елена
24 квітня 2018
Давно хотела попробовать порисовать светом, но то некогда было, то еще что-то. Недавно любимый подарил сертификат, я чуть ли не прыгала от радости! На мастер-классе все очень понравилось! Нарисовала много разных картинок. Здорово было! Реально крутая техника, новое слово в искусстве!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.