Подаруйте майстер-клас скрапбукінгу для двох!

подарували вже 169 рази
600 грн
2 людини
2 години
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Скрапбукінг — вид рукоділля, який використовують для оформлення листівок або фотоальбомів. Вироби декоруються різними матеріалами: стразами, штучними перлами, паперовими квітами, об'ємними літерами і т.д. На занятті друзі створять авторські листівки під керівництвом майстра. Майстер-клас пройде в невеликій групі.

Чому ми вибрали арт-студію «Азур»

У студії працюють професійні викладачі з декоративного мистецтва. Для заняття учням видадуть всі необхідні матеріали. Після закінчення уроку готові твори можна забрати додому.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Азур - Арт-студія http://azur.com.ua/ru/azur-art-studios м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11

55 відгуків

Ольга
10 лютого 2019
От мастер класса получили действительно незабываемые впечатления, опыт и знания! Спасибо огромное мастеру Тамаре за профессионализм, отношение, чувство юмора! Дочь вышла из студии вдохновлённая творчеством и качеством своего изделия!
Ольга
12 січня 2019
https://www.facebook.com/100009017072122
Сегодня с дочкой побывали на мастер-классе скрапбукинга. Нашему восторгу нет предела! Все супер! Два часа пролетели как 15 минут. Мастер Тамара - великолепна, она умеет находить подход и общий язык как с детками, так и со взрослыми. Спасибо огромное за возможность попробовать себя в таком творческом деле
Ольга
25 серпня 2018
Добрый день. Хочу поделиться впечатлением от мастер класса по скрабукингу. Очень понравилось, Уютная студия Азур, замечательная преподаватель. 2 часа пролетели как 10 мин. Обязательно буду рекомендовать!
Олена
13 серпня 2018
Багато років мій син дарує мені на свята сертифікати на враження від BODO. В цьому році я побувала на 4 майстер-класах: ліплення з полімерної глини, гончарстві, скрапбукінгу та карамелі. Дуже сподобалося на перших трьох: творчі майстри допомагають, направляють. Також, сама бачиш, як в твоїх руках народжуються шедевр. Приємно, що були і мами з доньками, і вагатні жінки, і молоді дівчата. Всім дуже рекомендую! Не дуже сподобалося під час виготовлення карамелі. Вдячна хлопцю-майстру за допомогу. Але з карамеллю дуже важко працювати : в трьох рукавицях, не прилипає до дошки, швидко застигає. Майстер розігріває спеціальною паяльною лампою матеріал ( тому небезпечно!) Не отримала того задоволення, на яке розраховувала. Не рекомендую дітям. Своїх 2-класників точно не поведу. А, вцілому, дуже вдячна фірмі. Вже синові замовила нові враження!
bodo
13 серпня 2018
Олена, вітаємо. Дякуємо за ваш відгук. Ми передали інформацію партнеру. Завіряємо вас, що нічого небезчного в майстер-класі немає. Майстер все тримає під контролем. Ще раз дякуємо вам за відгук та очікуємо на нових враженнях.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.