Подаруйте майстер-клас сквошу для двох!

подарували вже 5 785 разів
700 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Принцип гри схожий на великий теніс, головна відмінність у тому, що м'яч необхідно відбивати від стіни. Заняття проходить на спеціальному закритому корті. Інструктор розповість правила гри та видасть спеціальне спорядження — ракетки та м'який м'яч для сквошу. Потім тренер буде виконувати роль судді в змаганні між новачками. За бажанням кожен зможе випробувати свої сили в спарингу з інструктором.

Чому ми вибрали спортивний комплекс «Олімпія»

У комплексі є два професійних корти для сквошу. Це майданчики прямокутної форми розміром 6х10 метрів. Гладке покриття підлоги забезпечує необхідний рівень ковзання. «Олімпія» знаходиться в 12 хвилинах ходьби від станції метро «Лук'янівська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Олімпія - Спортивний комплекс http://squash.in.ua/index.php м. Лук'янівська, вул. Глибочицька, 17

114 відгуків

Ирина
18 лютого 2019
Были с мужем. Безумно понравилось! Тренер все доступно объяснил. Все не так сложно как кажется.Мы в восторге!
Константин
17 лютого 2019
Шикарное впечатление. Очень понравилось как быстро нам смогли обьяснить всю суть игры. К концу впечатления уже смогли с Любимой играть без подсказок. Хотим ввести традицию, и ходить на сквош хотя бы 2 раза в месяц. Спасибо огромное. Лучшие!
Уляна
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000069391017
Майстер-клас зі сквошу - це справді чудовий подарунок і неймовірні враження! Тренер - дуже добре знає свою справу, пояснював цікаво і доступно, багато жартував. Година заняття пройшла незамітно. Обов'язково прийду ще :)
Илья
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001571103217
Все очень здорово, отличная игра

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.