Подаруйте майстер-клас сквошу!

подарували вже 8 491 разів
500 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренер пояснить правила сквошу та допоможе опанувати техніку удару по м'ячу. Під керівництвом майстра спортсмен-початківець попрактикується робити подачі та відбивати удари. Наприкінці заняття на учня чекає товариський матч з інструктором, під час якого можна наочно продемонструвати отримані навички.

Чому ми вибрали спортивний комплекс «Олімпія»

Комплекс розташований у пішій доступності від ст. м. «Лук'янівська». На вибір запропонують один із трьох професійних кортів для сквошу. Це майданчики прямокутної форми розміром 6х10 метрів. Гравці не відокремлені один від одного сіткою, а грають пліч-о-пліч. Гладке покриття підлоги забезпечує необхідний рівень ковзання. Для занять також є критий зал, тому відвідати майстер-клас можна в будь-яку погоду та пору року.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Олімпія - Спортивний комплекс http://squash.in.ua/index.php м. Лук'янівська, вул. Глибочицька, 17

143 відгуки

Марина
10 червня 2019
Чудовий тренер, змусив гарно побігати , але перед тим навчив основам
Анна
8 червня 2019
Отличный вид спорта! Очень динамичный и захватывающий. Тренер Андрей все очень доступно пояснял. Было очень здорово :)
Богдан
2 червня 2019
Відвідав майстер-клас зі сквошу - усе пройшло класно! Хороший тренер, розказує про усі деталі, акцентує увагу на помилках. Локація також непогана. Рекомендую!
Ася
27 травня 2019
Класс!! Выбрала впечатление игра в сквош. Классная организация услуги подбор времени и места. Очень приятный тренер и обслуживание! Думаю теперь заниматься играть в свободное время))Спасибо было действительно вауу))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.