Подаруйте майстер-клас сквошу!

подарували вже 8 336 разів
500 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Тренер пояснить правила сквошу та допоможе опанувати техніку удару по м'ячу. Під керівництвом майстра спортсмен-початківець попрактикується робити подачі та відбивати удари. Наприкінці заняття на учня чекає товариський матч з інструктором, під час якого можна наочно продемонструвати отримані навички.

Чому ми вибрали спортивний комплекс «Олімпія»

Комплекс розташований у пішій доступності від ст. м. «Лук'янівська». На вибір запропонують один із трьох професійних кортів для сквошу. Це майданчики прямокутної форми розміром 6х10 метрів. Гравці не відокремлені один від одного сіткою, а грають пліч-о-пліч. Гладке покриття підлоги забезпечує необхідний рівень ковзання. Для занять також є критий зал, тому відвідати майстер-клас можна в будь-яку погоду та пору року.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Олімпія - Спортивний комплекс http://squash.in.ua/index.php м. Лук'янівська, вул. Глибочицька, 17

114 відгуків

Ирина
Вчора
Были с мужем. Безумно понравилось! Тренер все доступно объяснил. Все не так сложно как кажется.Мы в восторге!
Константин
17 лютого 2019
Шикарное впечатление. Очень понравилось как быстро нам смогли обьяснить всю суть игры. К концу впечатления уже смогли с Любимой играть без подсказок. Хотим ввести традицию, и ходить на сквош хотя бы 2 раза в месяц. Спасибо огромное. Лучшие!
Уляна
15 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000069391017
Майстер-клас зі сквошу - це справді чудовий подарунок і неймовірні враження! Тренер - дуже добре знає свою справу, пояснював цікаво і доступно, багато жартував. Година заняття пройшла незамітно. Обов'язково прийду ще :)
Илья
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001571103217
Все очень здорово, отличная игра

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.