Подаруйте майстер-клас стейків для двох!

подарували вже 1 124 разів
1700 грн
2 людини
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі потраплять на кухню ресторану, яка обладнана всім необхідним. Кухар розповість про всі етапи обробки м'яса — дозрівання, зберігання, обробку. Після невеликої екскурсії учні перейдуть до приготування. Кожен вибере стейк і визначиться зі ступенем просмаження, а потім приготує його під керівництвом шефа. Готову страву можна спробувати на місці — до неї подадуть овочі-гриль і напої.

Чому ми вибрали ресторан Sam's steak house

Це перший класичний стейк-хаус в Україні. Кухарі використовують преміальну яловичину від американських і українських виробників. Перед приготуванням м'ясо проходить спеціальну обробку — вимочується в жиру, що дозволяє йому стати більш м'яким. На вибір в ресторані пропонують 6 класичних стейків:

  • «Рибай»;
  • «Нью Йорк»;
  • «Портерхаус»;
  • «Ті-Боун»;
  • «Тендерлоін»;
  • «Прайм Ріб Антрекот».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Sam's steak house - Ресторан https://sams.com.ua/ м.Олімпійська, вул.Жилянська, 37

57 відгуків

Дмитро
Сьогодні
Цікаво.,пізнавально і дуже смачно.
Александр
9 лютого 2019
Все Супер, приветливый персонал ресторана! Очень компетентный повар, все очень понравилось
Александр
9 лютого 2019
https://www.facebook.com/100011013102684
Замечательный мастер-класс по приготовлению стейков! Для любителя мяса - теория от шефа Егора - очень полезная база. Мы с женой узнали как правильно выбрать, подготовить и хранить мясо для стейка. Стейк для приготовления можно выбрать. Шеф расскажет в чем особенность именно этого вида и как правильно его прожарить. Прожаривать стейк вы конечно же будете самостоятельно! Кстати о прожарке: medium rare - тема! Сочнейшее мясо и замаринованные в соевом соусе и оливковом масле овощи-грилль, итальянское красное сухое, прекрасный сервис - идеальное сочетание! Рекомендую всем любителям мяса...
Володимир
7 лютого 2019
Супер. Все пройшло по вищому розряду))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.