Подаруйте майстер-клас стрип-пластики!

подарували вже 5 727 разів
450 грн 1 люд. 45 хв.
450 грн
1 людина
45 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття спрямоване на постановку танцю. Урок почнеться з розминки та розтяжки. Тренер покаже елементи стрип-аеробіки та розповість про основи акторської майстерності. Після цього учениця буде відпрацьовувати рухи, а інструктор — коригувати техніку виконання. До кінця уроку танцівниця опанує невелику зв'язку та зможе виконати її під музику.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Танцювальні зали знаходяться в двох районах Києва — біля станцій метро «Театральна» та «Поштова площа». У команді студії — учасники та чемпіони українських і європейських змагань. Заняття доступні для людей з різними рівнями підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Big Dance — Студія танцю http://www.bigdance.com.ua/ м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12б

60 відгуків

Екатерина
3 липня 2019
Всё понравилось)
Леся
21 травня 2019
Понравилась атмосфера в студии танцев, тренер была очень приятной и внимательной. Время пролетело очень быстро)
Юлия
19 травня 2019
Спасибо огромное,очень круто!!!Хочу еще
Валентина
6 травня 2019
https://www.facebook.com/100008586216955
Организация отличная, место проведения - так же ! Девушка Светлана - очень доброжелательная, терпеливая, грамотная и профессиональная. В целом, подход BODO приятно удивил качественным подбором и уровнем партнёров .

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.