Подаруйте майстер-клас стрип-пластики!

подарували вже 5 651 разів
450 грн 1 люд. 60 хв.
450 грн
1 людина
60 хв.
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття спрямоване на постановку танцю. Урок почнеться з розминки та розтяжки. Тренер покаже елементи стрип-аеробіки та розповість про основи акторської майстерності. Після цього учениця буде відпрацьовувати рухи, а інструктор — коригувати техніку виконання. До кінця уроку танцівниця опанує невелику зв'язку та зможе виконати її під музику.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Танцювальні зали знаходяться в двох районах Києва — біля станцій метро «Театральна» та «Поштова площа». У команді студії — учасники та чемпіони українських і європейських змагань. Заняття доступні для людей з різними рівнями підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Big Dance — Студія танцю http://www.bigdance.com.ua/ м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б

56 відгуків

Ольга
14 квітня 2019
https://www.facebook.com/100004844679891
Мне безумно понравился мастер класс по стрип пластике в студии Big Dance на Подоле, тренер Светлана очень светлая и приятная в общении, а ещё улыбчивая и настраивает на то, что бы ты расслабилась и получала максимальное удовольствие от танца) доступно объясняет и потбадривает если что то не получается)) я даже задумалась о том, что бы пойти на танцы)) но как же катастрофически мало одного часа.... Время пролетело безумно быстро) хочу ещё...))
Oksana
10 березня 2019
Очень понравилось впечатление
Тетяна
4 березня 2019
Чудові враження! Хореограф Анастасія, допомогла по-новому подивитись на можливості свого тіла, було комфортно і цікаво) дякую!
Юлія
22 лютого 2019
https://www.facebook.com/100007351125534
Дякую за яскраві враження. Урок зі стрип-пластики був продуктивним, хореограф привітна і цікава! Ще раз дякую! ))))))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.