Подаруйте майстер-клас тайського боксу для двох!

подарували вже 45 рази
1100 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На індивідуальному тренуванні педагог покаже основні техніки бойового мистецтва муай-тай, а також допоможе відпрацювати прийоми на практиці. Заняття розпочнеться з розминки. Боксери-початківці навчаться завдавати удари руками, ногами, колінами та ліктями і правильно захищатися. А більш досвідчені спортсмени зможуть удосконалити свої навички.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Заняття проводять інструктори з досвідом роботи понад 5 років. Серед них — майстри спорту України та переможці чемпіонатів Європи з тайського боксу. Програми тренувань розробляються як для новачків, так і для досвідчених спортсменів. Є секції для дітей. У клубі працюють роздягальні та душові.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

1 відгук

Виталий
27 червня 2018
Впечатление подарила девушка. Очень понравилось! Много нового узнал, смог отработать удары коленями, которые раньше мне давались с трудом, и другие приемы отточил, так сказать ) Советую всем фанам муай-тай усовершенствовать свои навыки и познакомиться с таким крутым тренером!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.