Подаруйте майстер-клас тайського боксу для двох!

подарували вже 42 рази
800 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На індивідуальному тренуванні педагог покаже основні техніки бойового мистецтва муай-тай, а також допоможе відпрацювати прийоми на практиці. Заняття розпочнеться з розминки. Боксери-початківці навчаться наносити удари руками, ногами, колінами та ліктями і правильно захищатися. А більш досвідчені спортсмени зможуть удосконалити свої навички.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Заняття проводять інструктори з досвідом роботи понад 5 років. Серед них — майстри спорту України та переможці чемпіонатів Європи з тайського боксу. Програми тренувань розробляються як для новачків, так і для досвідчених спортсменів. Є секції для дітей. У клубі працюють роздягальні та душові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Nikko Fight Club - Клуб єдиноборств http://nikko.ua/ м. Шулявська, вул. Ушинського, 28

1 відгук

Виталий
27 червня 2018
Впечатление подарила девушка. Очень понравилось! Много нового узнал, смог отработать удары коленями, которые раньше мне давались с трудом, и другие приемы отточил, так сказать ) Советую всем фанам муай-тай усовершенствовать свои навыки и познакомиться с таким крутым тренером!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.