Подаруйте майстер-клас танцю на пілоні!

подарували вже 3 003 разів
600 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Клієнт відвідає індивідуальне заняття з pole dance. Спочатку тренер розповість теорію техніки танцю на пілоні, а потім запропонує попрактикуватися. Гість буде слідувати прикладу майстра і повторювати його рухи. На занятті новачок опанує базові елементи, а також спробує свої сили в імпровізації. Під час навчання будуть задіяні всі групи м'язів. Відвідування майстер-класу може стати не тільки цікавим досвідом, але й стартом нового хобі.

Чому ми вибрали студію танцю Heaven

Клієнт відвідає одну з трьох студій на вибір: на Подолі, Дарниці та в районі станції метро «Академмістечко». У команді тренерів — 21 фахівець з досвідом роботи від 2-х років. Майстри — учасники та призери всеукраїнських і міжнародних конкурсів з pole dance. Для подальшого відвідування студії можна вибрати як індивідуальні, так і групові тренування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Heaven - Студія танцю http://poleheaven.com.ua/ м. Контрактова площа, вул. Кирилівська, 12 м. Дарниця, вул. Володимира Сосюри, 5 м. Академмістечко, вул. Підлісна, 1

31 відгук

Катерина
12 червня 2019
https://www.facebook.com/100004254402680
Все классно
анна
7 червня 2019
Очень, очень классно. Тренер супер! Всем рекомендую. Главное не заблудиться
Екатерина
1 червня 2019
Отличный подарок! Нисколько не пожалела, что посетила данное занятие! Тренер Ольга - профессионал! Помогли зарядиться уверенностью и желанием посещать занятия регулярно! Спасибо bodo, за новое увлечение!!
Евгения
18 травня 2019
Классный тренер, комфортный зал и внимательное отношение к новичкам)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.