Подаруйте майстер-клас танцю!

подарували вже 4 360 разів
450 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 31.12.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На вибір є декілька стилів танцю — jazz-funk, sexy-style, hip-hop, strip-dance та інші. Учень визначиться з напрямом і вирушить на тренування. Спочатку хореограф проведе розминку для розігріву м'язів. Після неї танцюрист-початківець вчитиме основні рухи обраного стилю, повторюючи їх за тренером. Педагог допоможе з'єднати всі елементи в одну композицію, а після — виконати її під музику.

Чому ми вибрали студію танцю Big Dance

У школи є 2 локації, розташовані в центрі Києва — недалеко від ст. м. «Поштова площа» та «Театральна». Викладачі — учасники та призери багатьох танцювальних конкурсів. На вибір є декілька рівнів підготовки — початковий, середній і високий. Відвідати заняття можуть дорослі та діти з 4 років.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Big Dance — Студія танцю http://www.bigdance.com.ua/ м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б

93 відгуки

Лиля
17 квітня 2019
https://www.facebook.com/100012542142820
Все очень понравилось.
Яковлева Юлия
3 квітня 2019
Большое спасибо! Все понравилось!! Танцы-супер!школа -супер! Одна там проблемка-раздевалка((уж очень мала... А в целом , советую всем !))
Катерина
29 березня 2019
Перше враження від відвідування студії танців позитивне. Маю надію, що танці мені зайдуть і я навчусь танцювати)))
Виктория
21 березня 2019
Все прошло хорошо, я получила невероятные впечатления) спасибо

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.