Подаруйте майстер-клас танцю!

подарували вже 4 377 разів
450 грн
1 людина
45 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На вибір є декілька стилів танцю — jazz-funk, hip-hop,контемпорарі та інші. Учень визначиться з напрямом і вирушить на тренування. Спочатку хореограф проведе розминку для розігріву м'язів. Після неї танцюрист-початківець вчитиме основні рухи обраного стилю, повторюючи їх за тренером. Педагог допоможе з'єднати всі елементи в одну композицію, а після — виконати її під музику.

Чому ми вибрали студію танцю Big Dance

У школи є 2 локації, розташовані в центрі Києва — недалеко від ст. м. «Поштова площа» та «Театральна». Викладачі — учасники та призери багатьох танцювальних конкурсів. На вибір є декілька рівнів підготовки — початковий, середній і високий. Відвідати заняття можуть дорослі та діти з 4 років.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Big Dance — Студія танцю http://www.bigdance.com.ua/ м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12б

97 відгуків

Андрей
22 травня 2019
5 *
Людмила
19 травня 2019
https://www.facebook.com/100013632453085
Побывала на мастер-классе контемпорари. Впечатления только позитивные: приятная девушка-тренер, комфортный, хорошо оборудованный зал, продуманная структура занятия. Танец - это возможность выразить чувства и переживания при помощи движений. Сегодня я этой возможностью воспользовалась!
Елизавета
13 травня 2019
Впечатление очень понравилось. Для первого занятия выбрала стретчинг. Группа была небольшая, тренер уделял внимание каждому. Девочки на ресепшене объяснили как работает абонемент. В дальнейшем может попробую другие направления
Екатерина
7 травня 2019
https://www.facebook.com/100006345185663
Все понравилось Спасибо

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.