Подаруйте майстер-клас тхеквондо для двох!

подарували вже 61 рази
400 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне тренування почнеться з короткої розминки. Після чого інструктор покаже стійки, блоки, удари ногами та руками. Далі, використовуючи спеціальний інвентар, бійці будуть відпрацьовувати техніку. Заняття проводяться як для новачків, так і для досвідчених спортсменів.

Чому ми вибрали клуб TKD

Заняття проходять в Києві в пішохідній доступності від станцій метро «Олімпійська». У розпорядженні учнів буде зала розміром 45 м² з роздягальнями та душем. У приміщенні є дзеркала на весь зріст, а також необхідний спортивний інвентар: килимки, маківари, «лапи», «хлопавки». Навчати бути професійний тренер.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

TKD - Фітнес клуб https://www.tkd-club.com м. Олімпійська, вул. Жилянська, 12а

2 відгуки

Александр
21 серпня 2018
Прошёл курс тренировок из восьми занятий. Есть индивидуальный подход; всё терпеливо объясняется. Благодаря Юре как-будто освоил новую философию и дисциплину. В занятие входит как техническая часть, так и хорошая тренировка тела на реакцию и выносливость. Условия проведения занятий и зал очень подходящие; есть необходимый для занятий инвентарь. Выражаю благодарность Юре за вложенные усилия!
Андрей
26 червня 2018
Очень понравилось занятие. Ходили вместе с другом. Тренер - настоящий профессионал, доступно объяснял и показывал приемы. Раньше опыта в боевых искусствах не было, поэтому это занятие оказалось очень полезным. Много узнал о том, как развивать свое тело, какие упражнения самые эффективные. В конце устроили небольшой спарринг с другом) Спасибо за новый опыт!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.