Подаруйте майстер-клас управління яхтою!

подарували вже 5 592 разів
2000 грн
4 людини
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Спочатку майстер проведе короткий інструктаж з техніки безпеки та розповість теорію управління спортивним судном. Учень дізнається, як зав'язувати морські вузли, налаштовувати вітрила, вести судно на галсі та проходити повні дистанції. Потім він встане за штурвал і буде керувати яхтою самостійно. З собою можна взяти двох друзів.

Чому ми вибрали вітрильну школу VKyachting

Школа знаходиться на березі Київського моря в яхт-клубі «Юніор». Заняття пройдуть на спеціальній гоночної-крейсерській яхті. Це швидкісне судно відрізняється простотою в управлінні.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

VKyachting - Вітрильна школа http://vkyachting.com.ua Київське море, 4,7 км від греблі, яхт-клуб "Юніор"

178 відгуків

Ирина
21 жовтня 2018
Спасибо за яркие впечатления! Как здорово ловить парусом ветер, держать его в буквальном смысле в руках, чувствовать, как послушен парусник каждому твоему движению, быть командой...
Александр
3 вересня 2018
https://www.facebook.com/100002277556528
Очень понравилось! Ходили на яхте "Оксамит України" с Андреем, яхт-клуб "Юниор". Все шикарно, классно, профессионально! Мы получили массу удовольствия, и прекрасно провели время! Андрей, еще раз спасибо, все было круто!!!
Татьяна
26 серпня 2018
Хочу оставить благодарность компании Bodo и команде яхты "Архимед" (Одесса) за хорошую организацию и проведение мастер-класса управления яхтой, море позитивных эмоций и впечатлений в Черном море!)
Дарья
26 серпня 2018
Очень понравилось! Наш инструктор Андрей, в Яхт-Клубе "Юниор" сделал все на высшем уровне! Было очень познавательно, интересно и немного экстремально;) Это оказалось не так легко, но мы с друзьями круто провели время!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.