Подаруйте майстер-клас управління яхтою!

подарували вже 5 380 разів
2000 грн
4 людини
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Літнє враження

Як відбувається враження

Спочатку майстер проведе короткий інструктаж з техніки безпеки та розповість теорію управління спортивним судном. Учень дізнається, як зав'язувати морські вузли, налаштовувати вітрила, вести судно на галсі та проходити повні дистанції. Потім він встане за штурвал і буде керувати яхтою самостійно. З собою можна взяти двох друзів.

Чому ми вибрали вітрильну школу VKyachting

Школа знаходиться на березі Київського моря в яхт-клубі «Юніор». Заняття пройдуть на спеціальній гоночної-крейсерській яхті. Це швидкісне судно відрізняється простотою в управлінні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

VKyachting - Вітрильна школа http://vkyachting.com.ua Київське море, 4,7 км від греблі, яхт-клуб "Юніор"

178 відгуків

Ирина
21 жовтня 2018
Спасибо за яркие впечатления! Как здорово ловить парусом ветер, держать его в буквальном смысле в руках, чувствовать, как послушен парусник каждому твоему движению, быть командой...
Александр
3 вересня 2018
https://www.facebook.com/100002277556528
Очень понравилось! Ходили на яхте "Оксамит України" с Андреем, яхт-клуб "Юниор". Все шикарно, классно, профессионально! Мы получили массу удовольствия, и прекрасно провели время! Андрей, еще раз спасибо, все было круто!!!
Татьяна
26 серпня 2018
Хочу оставить благодарность компании Bodo и команде яхты "Архимед" (Одесса) за хорошую организацию и проведение мастер-класса управления яхтой, море позитивных эмоций и впечатлений в Черном море!)
Дарья
26 серпня 2018
Очень понравилось! Наш инструктор Андрей, в Яхт-Клубе "Юниор" сделал все на высшем уровне! Было очень познавательно, интересно и немного экстремально;) Это оказалось не так легко, но мы с друзьями круто провели время!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.