Подаруйте майстер-клас вітражного розпису по склу для двох!

подарували вже 270 рази
700 грн
2 людини
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

На початку заняття майстер проведе короткий екскурс в історію вітражного мистецтва. Потім, отримавши необхідні матеріали й інструменти, учні перейдуть до практичної частини майстер-класу. Під керівництвом педагога друзі навчаться умовно креслити межі майбутнього зображення, зафарбовувати поля, змішувати фарби та розбавляти відтінки. Майстер покаже основні техніки розпису по склу та навчить переносити малюнки на незвичайну основу. Після закінчення уроку новачки заберуть готові картини додому.

Чому ми вибрали арт-студію Mon Avis

Студія розташована на Позняках. Це відкрите світле приміщення з затишними студіями для занять. Майстри — дипломовані художники, які пройшли навчання в італійського дизайнера Моніки Алегро. Майстер-клас вітражного розпису проходить в групі до 7 осіб. Для уроку учням видають пензлики, фарби та рамки розміром 15х15 см.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Mon Avis - Арт-студія https://www.monavis.com.ua/ м. Позняки, вул. Срібнокільська, 1

26 відгуків

Светлана
Вчора
Впечатление понравилось. Мастер очень хорошая, дают хороший выбор образцов для росписи. От Бодо получила письмо с хорошо расписанным маршрутом к месту проведения мастер-класа, найти локацию не составило сложности. Рекомендации тем кто планирует идти - сменную одежду можно не брать, в студии выдают фортухи, для первого раза картинку выбирайте не с мелкими деталями, руку набивать лучше на крупных.
Елена
10 червня 2019
Благодарю вас за чудесно проведенное время и за возможность создать свой шедевр под руководтвом очень внимательного и доброго Мастера!!!
Татьяна
4 червня 2019
Спасибо большое! Очень довольна, все прекрасно и мастер, и атмосфера и навык теперь можно применять в творчестве своем. Огромое удовольствие!Люди, приходите, не пожалете и получите настоящее удовольствие!
Ольга
1 червня 2019
https://www.facebook.com/100001635730202
Прекрасно!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.