Подаруйте майстер-клас вітражного розпису!

подарували вже 951 рази
350 грн
1 людина
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з короткого екскурсу в історію вітражного мистецтва. Після цього майстер покаже основні техніки свого ремесла. Впоравшись з теорією, новачок перейде до розпису «полотна» під керівництвом учителя. Для цього йому видадуть пензлики, фарби та рамки. Готову картину учень забере із собою.

Чому ми вибрали арт-студію Mon Avis

Викладачі студії є дипломованими фахівцями, за плечима яких багато років роботи в сфері вітражного розпису. Педагоги проходили навчання у іменитого італійського дизайнера. Розташована школа в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Позняки».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Mon Avis - Арт-студія https://www.monavis.com.ua/ м. Позняки, вул. Срібнокільська, 1

25 відгуків

Елена
10 червня 2019
Благодарю вас за чудесно проведенное время и за возможность создать свой шедевр под руководтвом очень внимательного и доброго Мастера!!!
Татьяна
4 червня 2019
Спасибо большое! Очень довольна, все прекрасно и мастер, и атмосфера и навык теперь можно применять в творчестве своем. Огромое удовольствие!Люди, приходите, не пожалете и получите настоящее удовольствие!
Ольга
1 червня 2019
https://www.facebook.com/100001635730202
Прекрасно!
Евгения
20 квітня 2019
https://www.facebook.com/100007203790179
Очень понравился мастер-класс витражной росписи, такой своеобразный релакс, комфортная обстановка, приятная атмосфера, отзывчивый персонал. Всё супер! И картина получилась ничего себе.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.