Подаруйте майстер-клас YouTube-блогера від AIR Academy!

1100 грн
1 людина
4 години
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Учень відвідає групове заняття від професіонала. Педагог розповість про наступне:

  • як підвищити ефективність каналу та збільшити його ключові показники;
  • як уникнути санкцій за порушення;
  • як використовувати пряму рекламу.

Також блогер дізнається про секрети, нововведення та плани YouTube на 2019 рік. Викладач відповість на всі запитання та допоможе розібратися з усіма нюансами.

Чому ми вибрали AIR Academy

Академія була заснована компанією AIR, яка є офіційним партнером YouTube. Відвідати майстер-клас можуть початківці та досвідчені відеоблогери, а також ті, хто планує працювати в кадрі. Є курси для новачків і для просунутих користувачів YouTube. Майстер-класи проводять експерти в галузі створення і просування інтернет-каналів. Серед викладачів — популярні YouTube-блогери. Співробітники компанії також проводять аудит існуючих каналів. AIR Academy розташована недалеко від станції метро «Лук'янівська».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

AIR Academy https://academy.air.io/ м. Лук'янівська, вул. Багговутівська, 17-21

2 відгуки

Таня
15 квітня 2019
Хочу стать блогером, поэтому из всех впечатлений, что мне подарили, выбрала это. Полезно) Мне понравилось) Спасибо большое, теперь буду на практике все свои знания применять )
Маргарита
8 квітня 2019
Недавно закончила обучение в академии видеоблогинга и скажу, что это было круто! Меня научили создавать свой контент, работать в кадре, правильно оформлять и преподносить канал и т.д. Сразу видно, что преподаватели мастера своего дела. Я создала свой канал и теперь активно его продвигаю! Спасибо большое за курс!)))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.